Молитва за мир в Україні

"Майбутнє світло України ізринуло із забуття!
Воно живе, і вгору лине, і всім несе нове життя.
В нім дух безсмертності жеврінням воскрес із горя і пітьми,
Він всім несе весни проміння, і очищає сіре тління,
Щоби Божественним велінням у вічність знов повстали ми!"

Відчуття щастя і натхнення літало над усіма свідками та учасниками цієї події.  Так, ніби навіть ангели сподобили її своєю присутністю і осяяли неземними ликами.  Бо такого світ іще не бачив.  Ніде і ні в які часи. 

Радість сяяла на обличчях і заповнювала весь простір світлом любові та добра.  Аура божественної присутності та щирої дитячої любові облагороджувала кожного.  І хотілося її всотувати кожною клітинкою тіла, заповнювати свідомість, серце, очищувати нею душу. 

Відбувалося щось справді незвичайне і величне.

Дійство, коли дорослим доводилося мовчати і слухати з благоговінним тремтінням. А у цей час наймолодші жителі планети Земля, народжені в благословенному Закарпатті, розмовляли з Творцем.

Словами репу, звуками пісні і коротким віршиком:

«Щастя потрібне кожній дитині,  Дай же нам, Боже, мир в Україні!”

І було їх п'ятнадцять тисяч.  Діток, які вперше об’єднали свої чисті серця в щирій молитві з палким бажанням миру, щастя, любові і добра для тої Країни, у якій народилися і живуть.

В ці натхненні миті хотілося щиро вірити тому, що, Творець в своїй безмежній любові та милосерді дослухається до прохання своїх коханих дітей і дарує Україні такий бажаний і вистражданий мир.   

Сьогодні о 9:40 учні усіх шкіл Виноградівського району Закарпаття (біля 15 тисяч школярів) взяли участь в акції "МОЛИТВА ЗА МИР В УКРАЇНІ".

Її ініціювала  ізраїльська школярка Сіма, яка народилася в Україні. Дівчинка надіслала своїм одноліткам у село Новоселиця, Виноградівського району символи миру - оливкові листочки зі Святої Землі. Ці листочки були наклеєні на листівки з зображеннями голубів миру.  Частина цих голубів буде надіслана воїнам АТО, а 450 «полетять» до Депутатів Верховної Ради України з проханням помолитися за мир в Україні спільно зі своїми дітьми. Організатори акції закликають школярів усіх шкіл України долучитися до акції і провести такі ж молитви за мир у себе в школах. 

Світлана Тарнавська