Відбулася перша зустріч в рамках проекту Public Тalk with Vitalina Lavrinenko

26 квітня у столичному ресторані  «Старе Запоріжжя» відбулася перша зустріч в рамках проекту «Public Тalk with Vitalina Lavrinenko» ініційована харизматичною власницею ресторану Віталіною Лавріненко.  

Саме вона щиро й запросила всіх учасниць до розмови та  з особливою любов’ю розповіла  про «Старе  Запоріжжя», в історії якого багато і цікавого, і далекого, і смачного, і містичного.

До речі, містики в залі, де відбувалася зустріч,  взагалі того дня було не мало. Не аби як сприяла цьому  і присутність  на вечорі відомого психотерапевта, астролога  Світлани Сарасваті. Про що говорили особисто з нею?  Про життєві, на перший погляд повсякденні, але для кожного по-своєму важливі речі, про стосунки з чоловіками, про пізнання справжніх себе.

Свою підтримку заходу надала команда Community club на чолі з активною і життєрадісною Тетяною Люлькою. 

Пізнавальними,  корисними  стали виступи  партнерів проекту – представників Zlato.ua та Австралійського ортодонтичного центру.

Міркували жінки і над планами подальшими. В багатьох з цього приводу виникла маса різноманітних пропозицій. Різні за професіями учасники проекту, об’єдналися навколо втілення спільних ідей та душевного спілкування. 

Влас.кор.