Подвійне свято для юних читачів Дніпровського навчально-виховного об’єднання № 79

dscf3583Зустріч з сучасним письменником завжди свято для читачів, а коли він ще презентує свою нову книгу – то це вже подвійне свято! Таке свято організували бібліотекарі відділу дошкільників та учнів 1-4-х класів КЗК «Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей» для юних читачів Дніпровського навчально-виховного об’єднання технічного профілю № 79.

Читачі зустрілися з дніпровською дитячою письменницею Еліною Заржицькою, яка відкрила перед дітьми чарівний світ легенд та казок. Вони поринули у часи козацької доби разом з героями книг «Легенди про козаків» та «Як козак у морського царя служив». Із зацікавленням малюки слухали легенду «Як з’явилась червона калина», співчували бідній сироті з казки «Сонячний чоловічок», раділи подвигам славної козачки Стеші...

Не залишився поза увагою учнів і таємничий  світ морських глибин. Розкрити їх таємницю допомогло китеня Тимко з серії книг про пригоди океанських мешканців «Китеня Тимко. Подорож до Автралії» тощо.

Також школярики змогли подивитись мультфільми, створені їх однолітками з Дніпра, Кривого Рогу та Івано-Франківська за казками письменниці. А вистава «Вогняна пелюстка», підготовлена фахівцями обласної бібліотеки викликала бурю схвальних відгуків учасників зустрічі.

Найактивніші читачі отримали автограф від письменниці.

Ми щиро сподіваємося  на подальші зустрічі читачів із письменниками!

dscf3585 dscf3591 dscf3595 sam_6903-%d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f

 

Анастасія Світлична,

зав.відділом обслуговування дошкільників
та учнів 1-4 класів ДОБД