«Літературний Чернігів», №3 (75), 2016

scan-160530-000300177До 25-річчя незалежності України часопис подає поезії Павла Тичини, Володимира Сосюри, Василя Симоненка, Леоніда Глібова, Петра Засенка, Миколи Ткача, Надії Данилевської та Миколи Адаменка, а також велику добірку Дмитра Іванова — до 70-ліття поета, вірші Анатолія Гризуна, Володимира Литвина, Любові Матузок та Михайла Середи.

Проза представлена уривком з роману Михайла Слабошпицького, оповіданнями Михася Ткача, Олександра Забарного, і Юрія Бондаренка, перекладами з Анатолія Боровського (з білоруської), Галімкаіра Мутанова (з казахської) і Зіфріда Ленца (з німецької).

У публіцистичній рубриці публікуються «Воєнні нотатки» Сергія Карпенка.

У літературознавчих студіях часопис друкує статті Тамари Демченко та Олександра Мисюри «Перший чернігівський самостійник» (до 180-річчя від дня народження Олександра Кониського), Володимира Кузьменка «За рядками листів Василя Чухліба» та роздуми Тамари Марченко «Погляд з юності» (про творчість Володимира Сапона).

Нові видання рецензують Петро Сорока, Ніна Власенко, Ярослав Савчин, Ніна Кочубей, Віктор Божок та Станіслав Маринчик.

Мистецтво представлене серією екслібрисів «Пам’ять Чорнобиля» художника Василя Леоненка.

У «Сторінці для дітей» опубліковані вірші Лариси Ткач. З гумором виступають Микола Кожушко та Валерій Демченко. Друкується пісня Володимира Горленка на вірші Олексія Брика «Незабутнє кохання».