ПероДактиль. Політ нормальний!

image002

Дитячий літературний конкурс «ПероДактиль» – це можливість для кожної талановитої дитини спробувати свої письменницькі здібності, а також творчий майданчик для спілкування школярів між собою та з літературним середовищем. Збір творчих робіт в рамках конкурсу від дітей 8–16 років триватиме до 20 листопада, а оголошення і нагородження учасників відбудеться 10 грудня 2016 року.

Останні роки характеризуються значним пожвавленням інтересу громадських організацій, активістів і просто наших співгромадян до української мови. Тепер ми, як ніколи, усвідомлюємо, що мова перетворює народ на націю. А в наших українських реаліях вона стала символом миру і зміцнення держави. І тому її розвиток та плекання є нашою спільною справою і запорукою нашої незалежності.

В той же час, проектів із підтримки та розвитку мови, її вивчення та популяризації, не так і багато. Особливо цікавих, гарно організованих, а також таких, що стосуються дітей. Напевно тому Дитячий літературний конкурс «ПероДактиль» досить стрімко знаходить однодумців.

До проекту долучилися і спілки вчителів української мови та літератури, і громадські організації, що об’єднують активних батьків, і літературні студії. Завдяки партнерській допомозі Центру літературної освіти та видавництва«Фонтан казок» буде забезпечено гідний призовий фонд «ПероДактилю»: за 1-і місця у своїх вікових категоріях переможці отримають премії у розмірі 2 000 грн., за 2-і – сертифікати на навчання в літературних школах, а бронзовим лауреатам подарують набори чудових книжок. Також передбачено приз глядацьких симпатій та особливі відзнаки Партнерів конкурсу і журі. Усім учасникам конкурсу будуть вручені дипломи, а їх твори розміщені на сайті проекту.

Оцінювати роботи талановитих дітей погодилися відомі українські письменники та літературні діячі: Олег Рибалка, Іван Андрусяк, Леся Мудрак, Галина Невінчана, Тетяна (Стус) Щербаченко та Григорій Фалькович.

Оскільки проект по суті немає територіальних обмежень (головна умова до конкурсних робіт – вони мають бути написані українською мовою), «ПероДактиль» цікавий не лише для дітей України, а також для малечі, яка проживає за її кордонами.

Проект отримав протекцію мера м. Біла Церква Геннадія Дикого, що дозволить організувати урочисте нагородження переможців конкурсу в Будинку Органної та камерної музики – надзвичайно красивому приміщенні, пам’ятці архітектури початку ХІХ століття.

Тож, «ПероДактиль» поволі розправляє крила і запрошує усіх, хто зацікавлений в укріпленні статусу української мови та залученні наших молодших співгромадян до корисних і красивих суспільних процесів, долучатися!

Подробиці на сайті - perodaktyl.com.ua

Сторінка конкурсу у фейсбуці: facebook.com/perodakt