На крилах мрій мисткині Галини Дюговської

У Національному музеї українського народного декоративного мистецтва  впродовж новорічно-різдвяних свят бажаючі могли з насолодою ознайомитися з персональною виставкою "НА КРИЛАХ МРІЙ " невтомної, креативної київської майстрині, члена Національної спілки художників України та Спілки дизайнерів України Галини Дюговської.

До експозиції увійшли як нові, так і створені вже раніше нею твори. Всі вони несуть у собі не тільки особливе авторське світосприйняття, наповнене любов’ю до рідної землі, культури, людей - від прадавніх часів і до наших днів, а й якусь  особливу енергетику щирої і світлої жіночої душі.

- Біля кожного з експонатів хочеться затриматися, спинитися і побути наодинці,  - ділиться враженнями від побаченого народна артистка України Світлана Мирвода.

До речі, під час закриття виставки, яке відбулося 14 січня, Світлана Мирвода щедро віддячила майстрині за таку неземну красу творінь красою свого голосу, виконавши цикл різдвяних колядок.

Художниця, натхненна традиціями та любов’ю до рідної культури в авторській інтерпретації хоче донести до сучасного глядача енергію давніх знань рідної землі. Адже за її словами кольорова гама, геометричний орнамент – все має глибоку символіку, ідею, зміст.

- Я вже багато років займаюся створенням арт-об’єктів з природних матеріалів, флористикою і художнім текстилем, - говорить майстриня. – Душа сама відшуковує мотиви і створює сюжети.

Надихає родина, підтримує, допомагає чоловік Володимир Балибердін -  український ювелір, член Національної спілки художників України, Народний майстер декоративно-ужиткового мистецтва. А ще - однодумці, друзі, серед яких багато цікавих творчих особистостей.

На закриття виставки прийшли висловити слова вдячності Галині Дюговській за світло, яке в собі несе і талант, Народний артист України Олег Дзюба, заслужена артистка України Ірина Персанова, український композитор Леонід Нечипорук, члени НСПУ, письменники Олександр Балабко, Лариса Петрова, Тетяна Череп-Пероганич та багато інших.