В Солом'янському районі Києва вшановували матерів

В Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації відбулося урочисте святкування Дня Матері в Україні та Міжнародного дня сім’ї та презентація роботи «Центру сім'ї» Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації. Були запрошені представники дитячих та учбових закладів району, громадські організації, багатодітні родини.

Заступник голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації Олена Горпинченко, яка курує даний напрямок роботи, виступила перед присутніми з поздоровленням всіх з цим святом та привітала гостей, серед яких: начальник Служби у справах дітей виконавчого органу Київської міської ради Танцюра Валерій Анатолійович, завідувач сектором сімейної політики виконавчого органу Київської міської ради Гонтаренко Олена Василівна, представники «Центру травматерапії «Повернення» Богарова Оксана та Новак Олег, директор духовно-просвітницького центру Кафедрального собору на честь Воскресіння Христова Галереї «Соборна» протоієрей Павло Білий, настоятель Свято-Троїцької парафії с. Недра протоієрей Олександр Клименко.

Директор «Центру сім’ї» Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Савенок Валерія Валеріївна розповіла про напрямки роботи Центру та запрошувала всіх до співпраці.

Всі бажаючі отримали методичну літературу та проспекти "Центру сім'ї".

Мати-волонтерка Наталя Біда представила присутнім авторський проект «НеБийДитину».

В концертній програмі брали участь неодноразові переможці українських та міжнародних конкурсів вокально-хореографічний колектив «Fashion kids», Надія Яницька, багатодітний батько, щасливий чоловік, учасник та переможець проекту «Голос Країни – 7» отець Олександр.

Було висловлено багато теплих побажань від гостей. На останок робили пам’ятні фото.