Оголошено IV Всеукраїнський літературний конкурс імені Леся Мартовича

IV Всеукраїнський літературний конкурс імені Леся Мартовича, приурочений 102-річниці пам’яті Леся Мартовича, приймає конкурсні роботи та книги з 1 листопада 2017 до 1 лютого 2018.

Організатори:

  • Відділ культури і туризму Жовківської РДА
  • Жовківська районна благодійна організація творчих та активних жовківчан "Розточани"

Співорганізатори:

  • Львівська організація Національної спілки письменників України
  • Українська асоціація письменників Західного регіону

Мета: популяризація та збереження творчості письменника із Покутської трійці Леся Мартовича, вшанування памяті та заохочення авторів до представлення власної творчості, зокрема, прозових творів малої форми

Умови конкурсу:

Твори і книги приймаються з 1 листопада 2017 року по 1 лютого 2018 року за номінаціями:

  • поезія, проза (новели, есе, нариси, оповідання),
  • пісня - (текст і ноти подає тільки одним із авторів).

На конкурс подаються неопубліковані твори, обсяг до п’яти аркушів А-4, набрані на комп'ютері, шрифт - 14.

Мова конкурсних робіт – українська.

У поданих творах не повинно бути інформації про автора. Окремо, у чистому запечатаному конверті, друкованим шрифтом, подається інформація про автора, адреса, номер телефону та назва твору, поданого на конкурс.

Твори, які містять будь-яку інформацію про автора, будуть вилучені з конкурсу.
Вік конкурсантів – від 17 (сімнадцяти) років.

Авторська книга від 2015 року видана за номінаціями поезія, проза, краєзнавство, дитяча книга подається чи надсилається автором (вік не обмежений) у трьох примірниках.

Відзначення переможців преміями і дипломами, та вручення посвідчень відбудеться у районному Народному домі. Дату буде оголошено - додатково.

В рамках конкурсу відбудеться презентація збірника творів переможців – учасників ІІ і ІІІ Всеукраїнського літературного конкурсу ім. Мартовича.

Конкурсні роботи надсилаються за адресою: Адреса: 80300, м.Жовква, вул. Львівська, 37, Бібліотека для дітей. З поміткою «На конкурс». Дублюються (крім книжок) на електронну пошту – galina-fesyuk@ukr.net

Телефон для довідок - 097 292 8109 (Галина Фесюк); 096 779 0236 (Надія Хомишин)

ДОВІДКА: Олекса Семенович Мартович - український письменник та громадський діяч, доктор права народився 12 лютого 1871 у м.Торговиця Івано Франківськоїї області. Помер 11 січня 1916 у с.Зубейки на Жовківщині. Похований у с.Монастирок. Написав останні новели на Жовківщині.

Джерело: http://myzhovkva.com/news/3441