Запрошуємо на 250-й показ вистави «Шельменко-денщик»!

18 лютого, 19:00 • Театр ім. І. Франка • Київ, пл. І. Франка

В неділю, 18 лютого 2018 року відбудеться 250-й показ вистави «Шельменко-денщик» Григорія Квітки-Основ’яненка, постановку якої здійснив режисер-постановник П. І. Ільченко.

Прем’єра відбулася 15 жовтня 1999 року. Майже двадцять років ця вистава була й лишається однією з найпопулярніших в репертуарі театру. І це закономірно, адже ж створювалася вона митцями, які знають, відчувають на генетичному рівні природу й красу української культури, народного гумору та самоіронії.

В цьому спектаклі поєдналися всі складові сценічного успіху: довершеність класичного твору, винахідливість режисерського мислення та вишуканість акторської майстерності. За роки, що минули від дня прем’єри, вистава побувала у численних гастрольних турне, як по Україні, так і за її межами, представляла мистецтво франківців на Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях. Для багатьох акторів, що брали участь у виставі, вона стала доленосною.

Проте, для учасників головним іспитом стали покази «Шельменко-денщика» Г. Квітки-Основ’яненка в червні 2016 року у м. Кремінне та м. Сватове в рамках мистецької акції «Український Донбас». Тут гостре слово Шельменка, його народний гумор та азартна кмітливість з особливою силою стверджували вічність та життєдайність українського народу, який спроможний творити дива.

Див. більше: Шельменко-денщик

Квитки: Театр ім. Івана Франка: Шельменко-денщик - 18 Лютого 2018 19:00