Набір казок «Світові Класичні Казки» Сезон 1 — від компанії Смарт Коала

Набір казок «Світові Класичні Казки» Сезон 1 — серія інтерактивних «розумних» казок для дітей від компанії «Смарт Коала». Набір містить 4 всесвітньо відомі казки — Попелюшка, Піноккіо, Щасливий Принц та Червона Шапочка. Тексти оригінальних казок зазнали адаптації для того, щоб краще відповідати ігровому принципу навчання, що пропагує компанія. Кожна казка відтворюється людськими голосами за допомогою дотику Розумної Ручки до сторінок казок. Усі казки надруковано та озвучено трьома мовами – англійською, українською та російською.

Огляд набору

Кожна казка в наборі ідентична за кількістю сторінок, ігор та принципом своєї роботи.

На сторінках надрукована історія казкового героя зі слів невидимого оповідача казки - автора. Оповідач описує сюжет малюнку та веде читача через пригодницький шлях головного героя. Тексти написані трьома мовами – англійською, українською, російською. Загальні описи доповнюються діалогами персонажів казок, які відтворюються лише при дотику Розумною Ручкою до героїв. За замовчуванням усі книги відтворюються англійською мовою. За допомогою нанесеної консолі управління, користувач змінює мову озвучення.

Озвучення казок

Кожна казка з набору «Світові Класичні Казки» Сезон 1 надрукована трьома мовами – українською, російською та англійською. Окрім друкованого тексту, на користувача чекає студійне озвучення казкових історій. Мову озвучення казки обирає користувач. За допомогою дотику Розумної Ручки до іконок з мовами, нанесених на сторінках, тексти книг миттєво ідентифікуються та озвучуються.

Над озвученням казок працювали актори та диктори різного віку з трьох країн. Всі аудіо файли записані виключно носіями мови на професійних студіях звукозапису.

Функції книг «Світові Класичні Казки»

  • Функція запису голосу
  • Функція зміни мов
  • Функція ігор

Функція запису голосу

На кожному розвороті книг є нанесено консоль управління, на якій знаходиться доріжка для запису власного голосу під назвою «Зроби сам». За допомогою доріжки батьки зможуть начитати казку власним голосом та моментально зберегти цю інформацію в пам’ять книги та Розумної Ручки. При звичайному дотику Ручка активує записані тексти. Таким чином, крім студійного озвучення, слухачеві відкрито можливість слухати історії рідними голосами.

Для того, щоб розпочати запис необхідно:

Торкнутися іконки «Запис» та активувати доріжку запису. Далі, торкніться іконки «ОК», щоб розпочати запис голосу.

Після того, як запис завершиться - натиснути іконку «ОК» вдруге.

Для того, щоб прослухати начитаний текст, слід торкнутися іконки «Плей».

Функція зміни мов

Усі казки від компанії «Смарт Коала» озвучено трьома мовами – англійською, українською та російською. За замовчуванням Розумна Ручка відтворює наповнення казки англійською мовою.

На кожній сторінці казки нанесено спеціальну консоль управління, на якій знаходяться іконки для зміни мови. При дотиці Розумної Ручки до цих іконок, Ручка починає відтворювати інформацію казки на обраній мові.

Функція ігор

Для того, щоб розпочати чи завершити функцію ігор, достатньо торкнутися Розумною Ручкою іконок «ігри», що нанесені на сторінках казок.

До кожної казки з набору «Світові Класичні Казки» розроблено серію із 45 розважальних запитань. Запитання відтворюються у довільному порядку. Відповіді знаходяться на сторінках казок.

Дитина обирає відповідь за допомогою дотику Ручкою.

Розумна Ручка миттєво аналізує обраний варіант та повідомляє чи вказана відповідь вірна чи ні.

«Так, Молодчина!», «Нам слід шукати пильніше!» - це далеко не всі рекції Розумної Ручки на ту чи іншу відповідь.

Ігри у книгах відтворюються виключно українською мовою.

Характеристики

Рік випуску

2018

Кількість книг в наборі

4

Кількість сторінок

32

Розмір книги

26х18,5 см

Товщина сторінки

128 гр/м2

Товщина обкладинки

250 гр/м2

Папір

Художній матовий

Мова

Англійська, українська, російська

Тип

Дитяча література

Вид

Вивчення англійської мови

Принцип роботи

Рекомендовано використовувати з Розумною Ручкою

Країна-розробник

Україна