Ірина Кулаковська — біографія

Ірина Олександрівна Кулаковська народилася 19 серпня 1976 року в Чернігові. Пише вірші, прозу, пародії українською та російською мовами. Член Конгресу літераторів України. Автор двох поетичних збірок: „Скіфія Висохлих Сліз” та „Пускай прольётся снег”. Також у співавторстві з чернігівським літератором Сергієм Дзюбою написала книгу для дітей „Потягуськи”.  А в співавторстві із солісткою військово-музичного центру заслуженою артисткою України Мариною Гончаренко та лауреатом всеукраїнських і міжнародних конкурсів авторської пісні Іриною Єременко створила цикл пісень.

Друкувалася в періодиці: „Радуга”, „Форум” (м. Москва), „Ятрань”, „Ковчег”, „Отражение”, „Літературний Чернігів” , „Черниговцы”; в колективних збірках: „Кава для янголів”, „Созвездие”, „Рунь”, а також в антологіях, збірках, альманахах видавництва „Склянка часу”.

Лауреат обласних конкурсів: Другого обласного літературного конкурсу для дітей та молоді (2000 р.), „Краща книга року” (2006 та 2008 р.). Дипломант Міжнародного літературного конкурсу „Гранослов-2006”. Лауреат премії Чернігівського інтелектуального центру „Премія ім. М. В. Гоголя „Тріумф”, премії імені Григорія Сковороди „Сад божественних пісень” Волинського товариства „Світязь”, літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша, заснованої ГО „Оберіг-Чернігів” та Волинським товариством „Світязь”.