Відбулася презентація нової книжки Любов Базів "Ще осінь не доплакала своє"

11 листопада в Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневий палац, м. Київ) відбулася презентація нової книжки поетеси Любові Базів.

З дотриманням всіх карантинних вимог (в такий час живемо), в залі, де відбувався творчий захід, зібралися рідні, друзі, колеги, шанувальники поетичного слова ніжної, ліричної, безперечно талановитої авторки.

Поезію читали відомі українські митці (відеозапис) і сама поетеса зі сцени. 

Модерувала поетичний вечір заслужена артистка України Анжеліка Рудницька. Вона професійно, вміло, цікаво вела діалог і з самою Любов Базів, і з усіма присутніми в залі. Вітали поетесу її мама, діти, хвилювався за дружину, підтримував, надихав, підбадьорював чоловік Дмитро. Атмосфера родинного затишку, дружніх усміхнених облич і щирих поетичних рядків зробили цей холодний листопадовий вечір світлим та теплим.

Варто зазначити, що це третя книжка авторки. Вірші вміщені в збірці "Ще осінь не доплакала своє" - тонке поетичне плетиво зізнань і сподівань, мрій і передчуттів, калейдоскоп особливого жіночого світовідчуття мерехтливих буднів. Жінки, читаючи цю книжку, знайдуть у поетичних рядках багато душевного, свого. А чоловікам ці вірші допоможуть відчути й зрозуміти чого насправді хоче жінка. 

Про авторку:

Любов Миколаївна Базів — українська журналістка, поетеса, науковиця. Кандидатка філологічних наук, оглядачка рубрики «Про життя» мультиплатформи іномовлення України Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ". З 2003 року разом з родиною проживала на батьківщині чоловіка Дмитра Базіва у Севастополі, звідки переїхали до Києва у 2014 році. Працює в державному агентстві Укрінформ. Записала понад сто інтерв'ю із зірковими гостями. Є голосом онлайн-бібліотеки української літератури Слухай.юа.

Фото з особистої сторінки в фейсбуці Любов Базів