Рускій ваєнний карабль, йди ... – Віктор Винник і МЕРІ

Уже понад місяць українські захисники героїчно боронять нашу рідну землю і завдають підступному ворогу важких  непоправних втрат. Вітчизняні артисти також не стоять осторонь. Дехто воює в ЗСУ, дехто вступив до лав територіальної оборони, а дехто продовжує роботу на культурному фронті, створюючи й виконуючи пісні.

Фраза «рускій ваєнний карабль, йди на#уй» стала чи не головним гаслом цієї війни і якнайкраще змальовує ставлення українців до цинічних російських агресорів.

Днями фронтмен гурту МЕРІ Віктор Винник виклав у мережу пісню, яку так і назвав «Рускій ваєнний карабль, йди на#уй». Віктор розповів, що пісню було написано зовсім нещодавно. Оскільки, зі зрозумілих причин, швидко спродюсувати її не вдалось, то співак просто виконав пісню під гітару на студії. Цей матеріал було відзнято і нашвидкуруч змонтовано та опубліковано в YouTube.

Вже у перший день відео отримало багато переглядів та позитивних відгуків. Віктор зауважує, що пісня буде записана і у студійному звучанні, але зараз це не на часі, бо основну ідею можна передати і в акустичному виконанні. У приспіві є такі слова:

Не має сумнівів, брат,
Тепер тут кожен солдат,
Не має жалю і страху.
Рускій ваєнний карабль, йди на#уй…
Не має сумнівів, брат,
За дикий біль наших втрат,
За ночі сповнені жаху.
Рускій ваєнний карабль, йди на#уй…

Кожен день чесної і самовідданої праці кожного на своєму місці наближує нашу Перемогу.

Слава Україні! Героям Слава!