Вийшов тизер документалки про українських діячів культури (Відео)

За сюжетом, події відбуваються у містах, яких торкнулася війна, – у Харкові, Одесі, Ворзелі та Ірпені. Але герої не припиняють мріяти.

Український режисер Семен Горов створив короткометражний документальний фільм про українських діячів культури та їхню творчість під час війни. Стрічка називається Спогад про майбутнє. Тизер опубліковано на YouTube.
 
Мета проекту – допомога творчим особистостям.
 
На створення фільму режисера надихнув однойменний музичний витвір українського композитора, героя України Ігоря Поклада. Він став одним із героїв картини. Разом із дружиною Поклад два тижні просидів без світла, їжі та води у підвалі свого будинку в окупованому Ворзелі, а на його дворі у цей час стояло сім ворожих російських танків.
 
"Кажуть, що кожне випробування включає подарунок. Головне - не переглянути його і прийняти. Війна руйнує життя і мистецтво, але в цих муках народжується нове мистецтво, нове життя! Цей фільм присвячений героїчному народу України. Тут кожен, як жива антенна. Ти починаєш виловлювати сигнал, який виведе з цього страшного сну до світла. Шукаєш його іскру всередині себе. Страшно ж не померти, страшно так і не спробувати жити. Ми не можемо програти, ми повинні перемогти!" – зазначив Горов.
 
Фото: пресслужба С. Горова