Розпис писанок - традиція поколінь

19 квітня, п‘ятниця, 17:30 відбудеться майстер-клас з писанкарства.
Адреса: Простір «ЦІННОСТІ» (Київ, вул. Володимирська, 69)

Українці вірили, що наш світ існує до тієї пори, поки люди продовжують писати писанки.
Колір і малюнок - це ніби маленький світ, в який кожен закодовує свої щирі бажання. І Ви в цьому переконаєтеся, написавши писачком, воском і фарбами свою власну писанку. І дізнаєтеся, чому чорний колір вважався кольором сили та захисту. 

Про всі традиції написання писанки, її таємниці і особливості символів ми розкажемо на майстер-класі. Вас здивує, що розпис яйця, яке в уяві українців є символом Всесвіту, захоплює, гармонізує і наповнює Вас енергію. І писанка вдається кожному з першого разу, навіть, якщо Ви крайній раз малювали за шкільною партою. Саме так, Ви відчуєте, що таке генетична пам‘ять! 

Адже писанки наші предки писали ще в дохристиянські часи. Саме з тих часів ми з покоління в покоління повторюємо символи, зміцнюючи зв‘язок поколінь і наповнюючи власними бажаннями простір Всесвіту. 

До речі, якщо Ви б хотіли навчитися писанкарству в інший день і провести час із сім‘єю, друзями, колегами, пізнаючи щось нове - зателефонуйте нам і ми організуємо для Вас індивідуальний майстер-клас в нашому центрі «ЦІННОСТІ» - унікальному місці, де об‘єднуються однодумці у добрих справах.

Номер для замовлення майстер-класу: +380961608431
Донат: дорослі - 300 грн, діти - 250. 

Військовослужбовцям завжди раді, але вони не донатять, бо все, що ми робимо в «ЦІННОСТЯХ» - це на підтримку наших захисників та дітей, які втратили батьків. 

Всі матеріали надаються нами. 

Організатори