Мариноха-Стеценко Надія

Запрошення до любові

Поява нової цікавої книги – свято для автора, для його шанувальників, для всього міста. Прекрасно, коли в літературі стверджуються молоді і талановиті!

Нещодавно в Прилуцькій міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти відбулася презентація книги Надії Маринохи-Стеценко «…на побачення з Долею». Надію Стеценко добре знають в Прилуках. Вона – журналіст за освітою, письменниця за покликом серця. Дипломант прилуцької літературно-мистецької премії імені Любові Забашти у номінаціях  «Журналістика» (2010р.) та «Поезія» (2016р.). У 2015 році світ побачила перша Надіїна книга (поетична) «Таємниця твого Всесвіту». «…на побачення з Долею»–прозова книга авторки, де вміщено есеї про місто і його мешканців та художні новели.

Поезія – як порятунок від зими (зимові поезії Надії Маринохи-Стеценко)

Огортають зимові будні. Тиша грудня залягає у серце. «Дім-робота» – один із постійних маршрутів більшості українців. Невтішні новини линуть із телеекранів. І тоді в душі затаюється надія, що ось-ось мине зимова холоднеча в природі, в житті, в душі – і стане легше. Але поки що залишається лікувати серце теплими спогадами, усмішками рідних і… поетичними рядками.

 

ТЕОРЕМА ЩАСТЯ

Перетни усі кордони й межі,
Розрубай кайдани втоми.
Істини вже всі знайомі,
Заховалися в духовній вежі.
Розтопчи усяку заборону
І розправ до світу гордо плечі,
Не шукай від свого щастя втечу,
Подолай безстрашно перепони.
Пересіє дощ усі невдачі,
Проростуть із нього нові квіти,
Теорема щастя – просто жити,
Бачить сонце і йому радіти.

 

Юна прилучанка презентувала першу поетичну збірку

ОбкладинкаУ Прилуцькій районній бібліотеці відбулася цікава презентація першої поетичної збірки Надії Маринохи-Стеценко «Таємниця твого Всесвіту», яка працює тут організатором літературно-масових заходів. Привітати юну поетесу з її творчим (таким вдалим!) дебютом прийшли колеги по перу – Ніна Ткаченко та Світлана Коробова, художники Петро Бойко, Степан Вербещук, Володимир Карась, скульптор Семен Кантур, журналісти, краєзнавці, члени міського клубу книголюбів «Джерело», представники колективу агротехнічного коледжу, начальник відділу культури Прилуцької райдержадміністрації Людмила Федоренко.  З  Дубового Гаю приїхала мама Надії – Валентина Іванівна, котра була схвильованою і пишалося таким значним творчим успіхом своєї донечки…

Об'єднати вміст