Книга від сотні українських та зарубіжних авторів для воїнів Світла

В рамках проекту «НАЙКРАЩЕ від кращих для НАЙКРАЩИХ», організованого нещодавно предстаником волонтерської групи «Серце патріота» (м. Мукачеве) Степаном Жуком, зібрано в одній книзі поетичні твори від сотні українських та зарубіжних авторів для воїнів Світла - тих, хто захищає наш спокій ціною власного життя на сході України, що звільняється від пут північного «брата». 

Ініціатори (Степан Жук) та усі, хто надіслав поезії, хто працював над збіркою (Адель Станіславська, Валентина Попелюшка, Любов Сердунич, Наталя Данилюк), дуже хотіли зробити для мужніх воїнів щось приємне, особливе.

Початкова робоча назва  збірки – «Повертайся живим!». У процесі роботи велося обговорення і співавторами, і Інтернет-спільнотою соцмережі «Фейсбук», де висвітлювалося все, що пов’язане з формуванням збірки: який дизайн обкладинки обрати, які з великої кількості надісланих творів відібрати у збірку, як її назвати тощо. Таким чином, у процесі роботи назву збірки вирішили змінити на «Воїнам Світла».

«Повертайтеся додому з перемогою, живими, неушкодженими», - саме ці слова-обереги міцною ниточкою прошивають кожну сторіночку, кожен вірш збірки.

На сторінках книги читач знайдете і традиційні та авторські колядки, і найпотужнішу молитву-оберіг «Псалом 90», і вірші-молитви, і твори, що вже стали піснями.

Водночас із підготовкою до друку була створена електронна версія книги, у якій можна знайти засилання на сторінку кожного автора, відкрити звукові та відео файли до окремих творів, які або продекламовані, або ж покладені на музику та виконані як пісня. Електронну версію (розширену) цієї збірки  можна завантажити у вільному доступі за посиланням: http://ozdorov.info

Робота над збіркою проводилася групою волонтерів. Упорядники, редактори, дизайнери та макетувальники працювали на благодійних засадах. Жоден з авторів не претендував на гонорар.

Книга  видана  виключно як подарунок для воїнів АТО, а згодом і для волонтерів.

Вона не продається і не буде продаватися в майбутньому.  Пересічні бажаючі зможуть одержати збірку, здійснивши будь-яку пожертву на оздоровлення поранених воїнів АТО.

Кожному  жертводавцю (мінімум 200 грн) у фонд - буде надіслана бандероль із запакованих і підписаних до відправки 4 книжок «Воїнам Світла» у фірмовому пакеті (дописує лиш свою зворотню адресу або, якщо хоче - конкретний підрозділ, куди відправляє подарунок), плюс дві книжки із підписом для самого жертводавця.

Якщо це поет – співавтор збірника, то обидві книги «Воїнам Світла», якщо ж пересічна людина – одна ця книжка та збірник поезій «Миротворче» від автора Валентини Попелюшки.

Таких комплектів (в сумі по 6 книжок) може бути скільки захочуть.
Бандероль для бійців може передати до місцевих волонтерських груп або за будь-яким доступним йому механізмом.

Книжки для воїнів можуть також мати іменний підпис ПОЛІГРАФІЧНО НА ФОРЗАЦАХ, якщо благодійник надасть необхідну інформацію.

Книги будуть клеїтися із заготовок екстемпоре, перед відправкою.

Деталі: https://www.facebook.com та http://vita.ozdorov.info/p/001-002.html