Юрій Кондратюк — музикант

Юрій Ростиславович Кондратюк — народився 17.05.1971 року в селищі міського типу Клевань, Рівненської області. 

Музична кар‘єра Юрія бере початок з 2-го класу, він почав вчитися в музичній школі по класу труби, і грати в шкільному ансамблі на ударних. З 5-го класу почав грати в ансамблі палацу піонерів на бас гітарі, в складі якого брав участь у різних регіональних конкурсах і фестивалях. У 7 класі доля змусила Юрія освоїти гітару, за що він вдячний їй посьогодні.

Далі була практика роботи по різним заходах — весілля, дні народження, і т.д.

1990 році Юрій створив групу "Мертва зона" (м.Рівне) , яка грала в стилі Trash & Speed metal. В складі Мертвої зони (тріо) були: Юрій Кондратюк - гітара, вокал; Сергій Коробко - бас гітара, бек-вокал; Андрій Мартинєнков - ударні. (Андрій вже багато років є барабанщиком російської культової групи "Корозия металла")

Протягом існування групи, її доповнювали вокалісти - Олександр Веремчук, Леонід Репета (група "Незаймана земля", Едуард Клім, з яким у 1995році, на Столичній студії "Комора" був записаний дебютний альбом "Surrounded by freedom"

Мертва зона була двічі дипломантом фестивалю Червона рута 1991 і 1993 років, а також лауреатом фестивалю Тарас бульба  1992 і 1993 років.

З 1994 року Юрій стає учасником складу групи "Біла зона", яка утворилася після об‘єднання гуртів "Білий загін"(м.Львів), та "Мертва зона"(м.Рівне). Але цей проект проіснував не довго. З 1996 по 1999 рік була монотонна робота в ресторанах м.Рівне. 

І тільки в 1999 році Юрій переїзжає до Києва, де з 2000-го року починає працювати в складі груп Віктора Павліка, Наталії Могілевської, Олександра Пономарьова, Руслани. 

В 2006 р. Юрій вирішує грати авторську музику, і створює групу PLATINA, до складу якої входять:

  • Вікторія Васалатій - вокал, співавтор музики і автор текстів групи.
  • Юрій Кондратюк - гітара.
  • Сергій Рожков - клавішні.
  • Микола Кістеньов - бас гітара.

У групи PLATINA вийшло два альбоми, “Зайві слова" 2006р., та "Про тебе" 2010р.

Станом на 2018 група знаходиться в творчій відпустці.

Юрій Кондратюк є суперфіналістом Х-Фактор 8, в складі групи YURCASH, в якій працює на постійній основі як гітарист і бек-вокаліст, успішно гастролює з концертами, та бере участь в різноманітних фестивалях. Паралельно продовжує співпрацювати з різними українськими та зарубіжними виконавцями.

В даний момент Юрій розлучений, має сина Андрія від першого шлюбу, також є дві донечки від другого шлюбу, Каріна і Катаріна.

В найближчий час в планах є запис сольного інструментального альбому.