Коляда Роман

Укрзалізниця позбавила премії начальника поїзда Київ - Ковель за скарги композитора на шансон

Композитор Роман Коляда в ефірі телеканалу "112 Україна" розповів подробиці події.

Це було 18-го грудня, я повертався з Луцька Ковельским поїздом, де я тільки що зіграв свій творчий вечір. Поїзд приходить дуже рано, о 5:58. В 5:30 з динаміка мені у вухо почав кричати Михайло Круг про свої «золоті куполи», які у нього «на грудях наколоті». Зрозуміло, за 20 хвилин до приходу поїзда немає коли шукати начальника поїзда. Тому я просто звернув гучність. У мене виникло питання: цей поїзд – зек, який відкинувся з зони, або що взагалі відбувається?

Роман Коляда презентує свою збірку у рамках «Мистецьких зустрічей в архіві-музеї»

У рамках літературно-музичного проекту «Мистецькі зустрічі в архіві-музеї», який засновано ЦДМАЛМ України, відбудеться презентація поетичної збірки Романа Коляди «Пісні для читання».

Про тематику віршів з нової книги, що вийшла друком у видавництві «Зелений пес», Роман Коляда розповів Cultprostir відразу після її появи. Нагадаємо, що сам автор поділяє збірку на дві частини: перша − це молитовно-філософські вірші, друга − інтимна та громадянська лірика.

о. Роман Коляда — диякон, піаніст-імпровізатор, журналіст, радіо- та телеведучий, поет

Народився 6 квітня 1976 року у Києві. Рукоположений у сан диякона 17 квітня 2010 року. Вчився у Коржівській СШ, Баришівській ДМШ (фортепіано, кларнет), Київській НМАУ ім.П.І.Чайковського (ІТФ, випуск 1997 року). Вчиться у КПБА (заочно).

Одружений, двоє дітей. Служить штатним дияконом Свято-Юріївської парафії УПЦ КП.

Дискографія:

Об'єднати вміст