Любов Гонтарук

Любов Гонтарук — біографія

Любов Романівна Гонтарук — член Національної спілки письменників України (з 1999), автор тридцяти прозових і поетичних книг, живе в Києві.

Народилася в селі Великий Кунинець Збаразького району Тернопільської області.

Навчалася у Великокунинецькій восьмирічній та Горинській середній школах. Закінчила Тернопільський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Біологія. Хімія» (1972) та Тернопільський університет ідеологічних кадрів (1981).

Я їх любив: кохані жінки Тараса Шевченка

Я їх любив: кохані жінки Тараса Шевченка : поема / Любов Гонтарук. — Київ, 2014, «Золоті ворота». — 96 с., 8 арк. портр.

Довгий час побутувала думка, що Тарас Шевченко і кохання — речі несумісні. Молодий столичний художник і поет, бажаний гість на балах і в аристократичних салонах, любитель театральних вистав і музики — Тарас Шевченко кохав і був коханим! 22 роки кріпацтва і 10 років солдатчини скалічили його особисте життя. Він попадав в химерний любовний трикутник, над ним тяжів меч нерозділеної любові, він кохав без взаємності і дозволяв себе кохати, впадав у розпач і все життя мріяв про сімейний достаток, власну хату і вишневий садок.

У своїй новій книжці «Я їх любив. Кохані жінки Тараса Шевченка» Любов Гонтарук показала, що Т. Г. Шевченко — не лише геній, Великий Українець, а й проста, земна людина.

Завантажити книгу в  форматі PDF

Пізня вишня

Пізня вишня / Л. Р. Гонтарук. — К.: Наш час, 2011. — 232 с.

Образною мовою і простими діалогами прозаїк Любов Гонтарук пропонує читачеві цікаві та романтичні образки сьогоднішнього, багатого несподіванками, життя. Через призму спілкування між автором і співрозмовником проглядається життєва мудрість і глибокі характери, фатальні епізоди і різниця в думках, мудрість і повага.

Усі новели пронизані теплими та сонячними кольорами жінки, матері, коханої. Автор розкошує в очікуванні дива, бавить око чистотою думки, чарує правдивим баченням світу і співпереживає!

Любов Гонтарук має мудрість тримати нас у полі зору своїх персонажів, ненав’язливо ділитися їхніми таємницями, і це, на нашу думку, їй вдається.

Завантажити книгу в  форматі PDF

Іскри жар-птиці

Іскри жар-птиці / Л. Р. Гонтарук. — К.: Наш час, 2011. — 95 с. ISBN 978-966-1530-86-6

У цій книзі відома українська поетеса Любов Гонтарук вперше виступає в новому для себе жанрі. Її ліричні мініатюри й афоризми — це напружені роздуми про життя, людей і навколишній світ. Читачу пропонуються справжні золоті злитки філософії й поезії, в яких сконцентровано живу енергію думки й почуття.

Завантажити книгу в форматі PDF.

Любов Гонтарук на Книжковій виставці-ярмарку в Українському домі

Любов Гонтарук: якою повинна бути сучасна публічна бібліотека.

Об'єднати вміст