Сколівщина поховала Героя України Олега Ушневича

23  лютого 2014 в місті Сколе, що на Львівській Бойківщині, весь район та околиці, велелюдною,тисячною громадою ховали Героя України Олега Ушневича – молодого Патріота  Сколівської Бойківщини, якому мало виповнитись 32 роки.

20 лютого  ц.р. Олег Ушневич поклав життя за  Вільну, Розквітлу та Незалежну Україну на Майдані, в Києві. Будучи пораненим в обі ноги, він ще був на барикаді, на передовій. Але «снайперська куля януковича», яка влучила просто в серце, обірвала назавжди його  життя.

Сьогодні цілий день на вулиці йде дощ, хмари «плачуть», а «гори димлять» за героєм, молодим активним хлопцем, що ось, ось планував створити  свою сім’ю. Втративши матір та практично ставши сиротою Олег  виховувався тіткою. Пізніше школа, «скуштував» і  заробітків у Португалії, але завжди залишався Людиною з великої букви, патріотом свого бойківського краю та України.

Любов до України йому заклали в душу і серце  дід і баба, котрі також віддавали на вівтар Незалежності України, свої життя і здоров’я, тримаючи в руках зброю в складі ОУН-УПА проти нещадних енкаведистів.

В душі і серці, тримав Олег Ушневич це гасло, до останнього моменту життя.

Більше двадцяти священників різних конфесій міста та району на чолі із митратом, протоієреєм Тарасом Гарасимчуком, канцлером Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ читали Євангеліє, а також відправили Панахиду у місцевій церкві Різдва Пресвятої Богорордиці.

Похоронили Олега Ушневича на новому місцевому цвинтарі, поряд з Михайлом Луциком – активним учасником національно-визвольного руху, в'язенем польських, німецьких та советських концтаборів під залпи самооборонівців та гімн України.

Вічна Слава  Герою України  Олегу УШНЕВИЧУ! Нехай земля Йому буде пухом! 

Нехай прийме Тебе, Брате Олеже, «небесна сотня» до свого гурту!

Сколівщина завжди буде пам’ятати своїх героїв-Євромайдану, ОУН-УПА, Українських Січових Стрільців!

СЛАВА УКРАЇНІ!

                                                                                 Ігор Чудійович, член Спілки журналістів України