Презентовано книгу поезій, написаних для героїв Майдану

9 березня в Українському домі на Європейській площі столиці в рамках Відкритого університету Майдану відбулася презентація книги «Материнська молитва. Українки – героям Майдану», яка напередодні побачила світ завдяки співпраці мистецької агенції «Наш формат» та веб-порталу творчих, талановитих, ініціативних берегинь «Жінка-Українка».

У книзі вміщено поезії українських поетес, присвячені подіям, що, починаючи з листопада 2013 року,сколихнули не тільки всю нашу країну, а й цілий світ. Вони викликають найсильніші відчуття. Мабуть тому, читаючи їх, очі наповнюються сльозами, а душі тривогою від усього пережитого.

Трепетно і щиро звучала того вечора поезія з вуст авторів, які змогли взяти участь у презентації – Ярини Мавки, Світлани Макаревської, Іванни Осос, Галинки Верховинки, Тетяни Череп-Пероганич, Тетяни Іванчук. Не тільки читали вірші, а й дарували глядацькій аудиторії теплі музичні композиції, Тетяна і Дмитро Власови (гурт «АССА»), Леся Горова з донечкою Зоряною. На вечорі прозвучали пісні у виконанні заслуженої артистки України, бандуристки Світлани Мирводи.

Добром і оптимізмом віяло в залі від світлих думок модератора заходу, письменниці Лариси Ніцой.

До присутніх звернулися також піар-менеджер видавництва «Наш Формат» Ярослав Ґадзінський та співзасновник порталу «Жінка-УКРАЇНКА» Юрій Пероганич.

Приєдналися до учасників презентації та прочитали свої вірші священнослужителі – отець Юрій та отець Ярослав, які всі ці місяці - в епіцентрі подій поруч з майданівцями, інші гості.

В усіх виступах звучав заклик до миру, бажання жити в новій справедливій Україні, такій, за яку віддали свої життя Герої Небесної Сотні.

Саме цього побажала всім і Ольга Бондарчук – сестра загиблого Сергія Бондарчука.

Ще раз дякуємо усім авторам, твори, яких увійшли до збірки. А також бажаємо їм, щоб більше ніколи не мали вони приводу до написання таких ось тривожних, печальних поезій.

Не можна, щоб у мирний час гинули люди, плакали матері, сиротіли діти. Не можна!

Придбати книгу можна в інтернет-магазині видавництва «Наш формат»

Фотографії Вікторії Перфілової.

Текст і фотографії опубліковані на умовах ліцензії Creative Commons із зазначенням автора / розповсюдження на тих самих умовах.