Артисти Хмельниччини - військовим! (фото)

Добрими людьми робиться багато добрих справ. Письменниця, журналіст, громадська діячка з Хмельниччини Оксана Радушинська - надзвичайної душі людина. У своїх добрих справах - вона є хорошим прикладом для наслідування.

На її сторінці в Фейсбуці постійно з’являється інформація про тих, хто з певних причин потребує людської підтримки і допомоги. Вона ніколи не стоїть осторонь чужого горя. Радістю теж щиро ділиться з усіма. Ось і на Вербну неділю разом зі своїми друзями та однодумцями зробила хорошу справу.

Яку саме? Про це вона краще розповість сама:

- У непевний час, котрий нині переживає Україна, наша армія показала себе чи не єдиним справжнім оплотом відданості країні, присязі та народу. А всі ми, кожен – в межах своїх можливостей і бажань – взялися допомагати військовим – розграбованим, але не знищеним, аби відновити їхню міць заради безпеки цілої країни. Громадянська позиція українців варта прикладу: як тих, хто перераховує по 5 грн. чи одноденну зарплату на підтримку армії, так і тих, хто після мобілізації проходять службу і муштру у військових частинах. 

Аби скрасити армійські будні військовослужбовців Старокостянтинівської бригади тактичної авіації ім. П.Франка, когорта яскравих хмельницьких артистів прибули на летовище, щоб просто неба провести благодійний концерт для військовослужбовців частини. Замість сцени – причіп від КАМАЗа, замість лаштунків – зелені пагорби, замість софітів – низькі хмари і відверто холодна днина Вербної неділі. А в решті – такі ж щирі емоції, зичення, спілкування між артистами та глядачами, і найкращі пісенно-музичні дарунки від знаних, впізнаваних і титулованих митців сцени. Хоча, ні, не такі ж, а по-особливому піднесені й теплі, адже у кожному виступі артисти дякували військовим за відвагу, бажали миру, сили та витримки. 

Народна артистка України Марія Ясіновська, заслужений артист України Степан Тимчишак, заслужений працівник культури України Борис Лободюк, заслужений діяч естрадного мистецтва України Іван Пустовий, лауреат «Слов’янського базару» Віктор Шайда, володарка гран-прі «Червоної Рути» Дарія Коневега, скрипаль Антон Вараниця, брати Павло та Олександр Дасюки, Богдана Ясінська, Наталя Кирилішина, Олег Круторогий і капітан Олександр Петрук виконали найкращі пісенні та інструментальні номери зі свого репертуару. Глядачі не просто бурхливо аплодували, а й підтанцьовували, підспівували артистам, а ще справжнім хором відгукувалися на наше патріотичне «Слава Україні!»

Зізнаюся, організовуючи цей захід, хвилювалася про його результат: чи доречний він, чи потрібний, чи сприйметься? Доречний! Потрібний! Сприйнявся! Від усього серця дякую своїм друзям-артистам, котрі ні миті не вагалися зі ствердними відповідями на моє прохання пожертвувати своїм вихідним днем і комфортом домашньої оселі на користь виступу у військовій частині. Долучився до організації акції мер Старокостянтинова Микола Мельничук, депутат облради полковник Евгений Блискун, пп. Андрей Полищук, 42 ГБО і районне радіо. 

А після концерту військові провели нам екскурсію летовищем і почастували солдатським обідом у їдальні. Тепер ми, хто сьогодні по-особливому відлітував Вербну неділю, впевнені в надійності нашої армії і пересвідчилися в тому, що розмови про напівголодних армійців – відверта провокація. Годували нас тими ж смачними стравами, котрими за сусідніми столиками обідали військовослужбовці. І порції, скажу я вам, ого-го! :) Принаймні в Старконі - так!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дарія Коневега

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anton Varanytsia 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Іван Пустовий 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віктор Шайда

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Богдана Ясінська

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр Петрук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олег Круторогий і Наталя Кирилішина

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Степан Тимчишак

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Борис Лободюк зі своїми учнями - Павлом і Олександром Дасюками

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Марія Ясіновська