Світлана Мирвода: завжди у творчому пошуку

Заслужена артистка України, володарка Гран-прі міжнародного фестивалю «Світ музики» (Італія), лауреат всеукраїнських фестивалів і конкурсів: «Пісенний вернісаж», «Осіннє рандеву», «Пісня року», «Рідна мати моя», імені Остапа Вересая, «Родинна творчість», лауреат літературно-мистецької премії ім..Дмитра Луценка «Осіннє золото», нагороджена Почесною грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом», артистка Національної радіокомпанії України, старший викладач ВМУРоЛ «Україна»

Світлана Мирвода – заслужена артистка України за званням, волинянка за походженням, киянка за проживанням, миротворець Пісні, аристократ українського духу. З вранішньої роси, з маминої чистої сльози зіткали зорі Пісню для Світлани, яку вона несе з ніжністю і любов’ю і вічною шаною до матері, що дала життя і пісню, а пісня – долею стала.

Бандура – це вибір дитячого серця. «Несамовито талановита дівчинка» – перше визнання з уст вчительки Ковельської музичної школи – Маслечко Надії Григорівни. Наполегливість і працелюбність привели дівчинку в Луцьке музичне училище, в клас знаного викладача Ткач Тетяни Петрівни. Талант від Бога, щоденна невтомна праця, відповідальність дали путівку Світлані Оліщук до Львівської державної консерваторії імені М.В.Лисенка (клас професора Герасименка В.Я.)

Русявокоса красуня-волинянка у складі тріо бандуристок консерваторії зачаровувала слухачів Іспанії, Німеччини, Індії, Непалу неповторною манерою виконання. А далі були ще: Угорщина, Італія, Словакія, США, Греція, Росія (Сахалін).Світлана Мирвода шляхетно виконує свою пісенну місію – гідно представляє українську культуру у світі.

Прізвище Мирвода Світлані подарував красень чоловік з козацького роду Мирводів. Два сини – Клим і Тимофій успадкували від мами любов до музики та української пісні. Тимофій – натура артистична – лауреат численних дитячих конкурсів. Дивовижна гармонія: мати і син. Дует серця і душі: бандура і скрипка, флейта, сопілка, окарина. Романси у їх виконанні хвилюють душу, мають своєрідний шарм.

Світлана завжди досягає успіху в усьому, за що береться. Високе звання, нагороди, викладацька діяльність, але найвище звання і визнання – Народу Артистка! Світлана і бандура – одне ціле. Срібний чистий голос, артистичність, вишуканість та елегантність костюмів, граційність рухів – надає українському романсу і бандурі сучасності, модерності. Чудовий вокал проявляється в різних жанрах – від народної пісні і романсу до естрадної.

Гітара – це ще одна вдала творча спроба. Більш як сотня українських пісень і романсів є в альбомах співачки: «Любові мить», «Україно моя», « Струни серця», а «Любові голоси»- спільний диск із народними артистами України Павлом Дворським, Олександом Василенком, Олегом Дзюбою. Світлана Мирвода завжди перебуває в творчому пошуку, відкриваючи нові грані свого таланту. 

                                                                                       Любов Королюк