Жменька теплих слів на фронт

18 липня, у п’ятницю, лив дощ. То був не найкращий вечір для прогулянок, утім чимало дівчат знехтували дощем та калюжами й, прихопивши із собою величезну парасольку, кольорові олівці та ручки, а ще - гарний настрій завітали до нас о 19:00 - в затишне й атмосферне місце під символічною назвою "Самое доброе кафе". У найдобрішому кафе - найкраще сидіти вечорами й просто усміхатися... Це місце - надзвичайно затишне, дівоче і світле! Чи це завдяки білим стінам, котрі, здається, випромінюють сонце! Чи завдяки усміхненим людям, котрих там так багато! Тож саме в такій місцинці наш проект "Каралєвна" разом із позитивними і добрими листівками SMILE postcards чекав на дівочу жменьку слів незнайомим воїнам на фронт.

Сила слова - колосальна. Енергетика людяності творить Дива. Тож ми впевнені, що нам таки вдалося передати своє тепло і підтримку українським солдатам. Дівчата приходили, обирали собі одну або кілька листівок на свій смак, залишали деякі кошти на потреби українських воїнів, й одразу ж на місці підписували свою листівку незнайомому солдатові!

А окрім теплих слів, наші чарівні панянки також приносили із собою необхідні гігієнічні речі, як от зубну пасту, мило, зубні щітки, шампунь, туалетний папір, чоловічі шкарпетки.

Лідер Всеукраїнського жіночого руху "За вільну Україну" - пані Раїса Шматко - котра свого часу багато через що пройшла, й дуже багато зробила (активно підтримувала Врадіївську ходу; відстоювала права та свободи держави на Майдані) розділила з нами теплі миті спілкування й також розповіла про ті реалії, з якими вона щодня стикається у своїй допомозі Українській Армії.

Спільними зусиллями нам вдалося зібрати суму - 1000 грн та 4 пакети необхідних речей на фронт. Також ми підписали 50 листівок, які одразу ж на місці розклали у різні конверти й передали пані Раїсі разом із грішми та речами, тож вони уже полетіли просто у мужні руки незнайомих солдатів. 

Ми щиро бажаємо, аби наші листівки принесли їм Віру, Надію і Любов. І нехай Бог береже наших героїв! А нам посилає мир...

А ще ми дещо зрозуміли: добрі справи розпочинаються з малого. Іноді вони розпочинаються просто зі жменьки теплих слів…

Слава Світова

http://karalevna.com.ua