Світова Слава

Творча зустріч із Катериною Бабкіною - українською письменницею, сценаристом, драматургом відбудеться у інтелектуальному просторі – Клубі «Наш Формат» 08 вересня 2016 року о 19:00

Катерина Бабкіна - авторка поетичних книг "Вогні святого Ельма", "Гірчиця" та "Знеболювальне і снодійне", збірки оповідань "Лілу після тебе" та "Щасливі голі люди", роману "Соня" і дитячих повістей "Гарбузовий рік" та "Шапочка і кит".  Співпрацювала і співпрацює як колумніст та журналіст з такими виданнями в Украні та закордоном як Esquire, Le Monde, Harpers Bazaar, Buro24/7, Українська Правда, Бізнес, Фокус, Платформа тощо.

Вона мандрує світом і любить Життя. Вона сміливо і легко перетворює свої мрії на цілі. Вона – справжня, харизматична, сильна і вразлива водночас. Вона викликає захоплення і заздрощі, але попри усе – завжди – йде вперед!

У четвер, 08 веренся о 19:00 у клубі "Наш Формат" Катя розповість нам про талант і досягнення, віру в себе і незламність, щастя і мрії, а також прочитає для нас кілька своїх віршів, разом ми переглянемо короткометражний фільм «Жовта коробочка», з яким Катя дебютувала як режисер, також авторка підпише кілька книжок, відповість на запитання, розповість про цікаві та важливі проекти за її участю.

Модератор зустрічі: Слава Світова

Меседж «про-все-на-світі» Слави Світової

Поруч із талантом завжди ті, хто про нього пишуть. Не дарма історія літератури промовляє голосом критика, що мусить бути відповідальним, коли йдеться про обдаровану особистість, здатну сказати світові більше, ніж світ готовий сприйняти. Я маю нагоду виступити нині з місією «передмовіста», дотримуючись «погляду збоку», щоб донести до світла літпроцесу цікаве й динамічне письмо Слави Світової в її книзі «Жила –була я».

Будь-яке художнє явище, особливо в літературі, завжди неповторне, неординарне, має специфічні зв’язки з особливим і загальним, не вкладається у надто шорсткі (уніфікаційні) схеми, тому що безпосередньо пов’язане з конкретною творчістю, яка постійно «підриває» усталені нормативи, коригує уявлення про мистецтво. Тому підходити до вивчення письменства з наперед готовими матрицями безперспективно і небезпечно. Треба, як кажуть відомі науковці, йти не до тексту, а – від тексту.

Псевдонім авторки вже містить іронічну, гротескну й стьобну сутність її письма. Приблизно 80 відсотків прози Слави Світової – це шкіц тонкого вишуканого гумору, побутового кітчу, приглушеного епатажу. Це – чудово, адже письменник лише тоді досягає своєї мети, коли показує, а не описує або декларує думки і почуття.

MUST-READ цієї весни: книжкова новинка для дівчат — «Теревені аж до ранку»

collage_Весна увірвалася в наше Життя! Наповнила його теплим бризом, ароматом свіжості, яскравими тюльпанами, сукенками, туфельками на високих підборах, романтичними зітханнями, величезними сподіваннями та мріями про прекрасне! День стає довшим, динамічнішим, ніч - коротшою. І коли, як не вночі, можна сидіти з подружками на кухні, за надцятим горнятком чаю і теревенити аж до ранку? Про любов і планети загублених рукавичок, про мрії з термінами придатності та дні, коли все догори дригом, про жіночу дружбу і бутерброди, про мега-медовий масаж,  робочий торт, про крила, злети і падіння, а ще – про усмішку, яка рятує тоді, коли, здається, вже все втрачено!

Книжкова новинка, дівоча, зелено-весняна, пречудова й різнокольорова книжка «Теревені аж до ранку» від позитивного колективу творчих авторок Мирослави Кошки, Оленки Некрасової, Віоліни Ситнік, Марини Братко та Слави Світової уже готується до Книжкового Арсеналу-2016!

Дівчата-авторки обрали свій шлях – вони заприсяглися нести у світ позитивне, сміхотливе і веселе, тому й започаткували оригінальну книжкову серію «Книжка не для полички»: прочитала, передай далі! Першою була збірка веселих дівочих історій «Балачки про все на світі»! Сонячна та дебютна, вона швидко знайшла і свого Читача, і скромно здобула значок «Хіт продажів» на популярному порталі yakaboo.

Королівська вечірка з файними витребеньками від «Каралєвни»

Сьогодні у ресторані «Double Bass» на Подолі у Києві відбулася королівська музично-розважальна вечірка, яку зібралися гуртом і провели креативні й талановиті представниці першого українодівочого сайту гарного настрою «Каралєвна».

Під час «Файних витребеньок» (саме таку назву вигадали дівчата для свого чергового заходу), усі гості мали змогу досхочу поспілкуватися, повеселитися та відпочити. Організатори - ведучі дійства Слава Світова, Олена Некрасова та Мирослава Кошка, чого тільки не навигадували! Читалися вірші, проза, проводилися конкурси, в одному з яких учасників заохотили, приміром, «стрибати від щастя аж до неба».

«Файні витребеньки» від «Каралєвни»!

Дівочий світ сповнений найрізноманітніших речей і, як відомо, для повного щастя завжди не вистачає маленької дрібнички, від якої хочеться дзвінко сміятися, стрибати, літати!

Для усміхнених і талановитих, файних і позитивних дівчат Перший українодівочий сайт гарного настрою «Каралєвна» підготував цілу скриньку базаринок і запрошує на презентацію скриньок дивовижних подарунків під назвою «Файні витребеньки»!

Ми запрошуємо усіх-усіх на музично-розважальний вогник! Запалювати будемо разом!

Ми давно не бачилися, не спілкувалися, не ділилися новинами, не фотографувалися у коронах, тож ми пропонуємо зібратися усім разом вже зовсім скоро, 14 червня о 17:00 у чудовому й улюбленому нашому ресторані Double Bass, що на вул. Костянтинівська, 34, на Подолі!

«Фенікс» розправляє крила

16 лютого в приміщенні готельно-ресторанного комплексу «У Домінікана» (м.Кам’янець-Подільський) відбулась презентація другого випуску літературно-мистецького альманаху «PHOENIX». Захід відбувся у два блоки: перший – власне презентація, другий – літературні читання. Видання презентували громадськості за участі творчої інтелігенції міста, фотографів, ЗМІ та й просто поціновувачів літератури. На такий аншлаг організатори навіть не могли сподіватися -  в залі не було жодного вільного місця. Спочатку редколегія альманаху запропонувала присутнім згадати, як все починалося за допомогою відеоролику, який зняв про творче об’єднання відомий кам’янецький режисер Андрій Заєць. Після того головний редактор «PHOENIX» Віоліна Ситнік розповіла, чим же відрізняється другий випуск від першого, а це: другий том суттєво побільшав – аж 100 сторінок; збільшився й тираж (зі 100 примірників до 150).

Цікаві авторки, чудова презентація

Сьогодні, 28 вересня, у кафе «Piano», на Подолі, відбулося літературне знайомство з книжкою «Балачки про все на світі», яка нещодавно побачила світ у видавництві «Дискурсус».

Організували його автори історій про все на світі, які ввійшли до збірки, -  Віоліна Ситнік, Слава Світова, Оленка Некрасова, Марина Братко і Мирослава Кошка.

- Після того, як ми презентували свою книжку на Львівському Форумі, нам захотілося ще! Ще більше спілкування, ще більше нових знайомств та ще більше позитиву! Отож, ми вирішили презентувати її і  в Києві, - говорять дівчата.

Презентація вийшла ж такою позитивною, як і саме видання, та ті, хто його створив.

Прочитати, відчути, посміхнутись

Відгук на книгу «Балачки про все на світі». Брустурів: Дискурсус, 2014.

Ці дні після Форуму видавців у Львові, особисто в мене, наскільки дозволяв час, були присвячені читанню. Щойно поставила на книжкову полицю два видання видавництва «Дискурсус», і зітхнула... два рази. Перший – з полегшенням від того, що «Євромайдан. Хроніка в новелах» прочитано, і більше не буде (хіба що в думках), боліти те, що змушувало переживати майже кожне з надрукованих оповідань. Другий - з невеличким розчаруванням з тієї причини, що у «Балачках про все на світі» непомітно перегорнула останню сторінку. 

Маленький ярмарок красивих дівочих дрібничок. Благодійний захід

Позитивна дівочо-жіноча енергія творить Дива! Щаслива жінка здатна окрилити, піднести на сьоме небо від щастя й змінити цей світ на краще! 

Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" просить небайдужих дівчат долучитися до невеличкої благодійної акції в підтримку Української Армії "Маленький ярмарок красивих дівочих дрібничок".

Приходьте з усмішкою та жменькою тепла й виберіть собі красиву річ, що припаде до серця!

«Українські передзвони» об’єднують

День незалежності в Україні цього року – особливий. І не тому, що ювілейний – нашій країні як незалежній державі всього 23 роки. Ні. Просто обставини, які супроводжували цьогорічне свято, зовсім не додавали оптимізму, адже на Донбасі продовжуються бойові дії – Росія і не думає відступати. Але ми, люди, не можемо постійно бути в напрузі і нам потрібно якщо не свято, то бодай привід, щоб відволіктися від хвилюючих новин з фронту. І такі приводи нам дають мистецькі фестивалі, а саме – «Українські передзвони».

«Балачки - про все на світі» - на Львівському книжковому форумі

Традиційно, коли дівчата збираються разом, вони розмовляють. І той, хто хоч раз підслухав-піддивився таку розмову, знає: такі дівочі балачки - про все на світі! І як би довго не тривали дружні посиденьки, а завжди мало, тому що хочеться говорити ще і ще!

Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" пропонує трішки ближче познайомитися з авторками збірки кумедних дівочих історій "Балачки про все на світі", яка буде представлена Літературною агенцією "Discursus" на Львівському книжковому форумі 2014, й дізнатися у них, про що ж люблять подейкувати зі своїми подругами вони і для кого, зібравшись таким веселим авторським гуртом, вони написали книжку.

Приємно, що цю оптимістичну книгу представлятимуть  зі своїм дружнім творчим товариством героїні порталу «Жінка-УКРАЇНКА» - справжні каралєвни, цікаві і талановиті Слава Світова та Віоліна Ситнік.

Жменька теплих слів на фронт

18 липня, у п’ятницю, лив дощ. То був не найкращий вечір для прогулянок, утім чимало дівчат знехтували дощем та калюжами й, прихопивши із собою величезну парасольку, кольорові олівці та ручки, а ще - гарний настрій завітали до нас о 19:00 - в затишне й атмосферне місце під символічною назвою "Самое доброе кафе". У найдобрішому кафе - найкраще сидіти вечорами й просто усміхатися... Це місце - надзвичайно затишне, дівоче і світле! Чи це завдяки білим стінам, котрі, здається, випромінюють сонце! Чи завдяки усміхненим людям, котрих там так багато!

Об'єднати вміст