Тернопільська дітвора - бійцям в зону АТО

Тернопільська бібліотека-музей національної іграшки №5 для дітей і влітку зацікавлює, дивує і заохочує до навчання, до цікавого навчання. У липні для цього залучено волонтерів з Канади (м. Вінніпег), вчителів Тараса Малюжинського, який проводить безкоштовний курс англійської мови для дітей вже вдруге і Наталію Совінську.

Перший тиждень безкоштовних курсів англійської мови минув, як один день. Діти щасливі, вчителі та волонтери втомлені і задоволені. Отож, минулої пятниці, в останній день тижня, ми вирішили провести майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки від бібліотеки-музею національної іграшки.

Майстер-клас проводила наша відома майстриня Алла Шушкевич та її онука Анна. Лялечки, які вважаються у нашого народу оберегами з давніх-давен, ми вирішили передати бійцям в зону АТО. Діти додали до лялечок ще маленьку записку з побажаннями і намальованим прапорцем України.
Після закінчення другого тижня курсів ми виготовляли ангелів-охоронців для наших захисників з ще однією нашою майстринею Галиною Дудар. Діти дуже старались, вкладали в роботу душу і серце. Пані Наталя і волонтерка Оля із ТНЕУ із захопленням їм допомагали.
Щиро віримо, що наші ляльки-мотанки і ангелики захистять бійців від ворожої кулі, наблизять час перемоги над ненависним ворогом. Це наш маленький дитячий вклад у перемогу. І ми віримо, що перемога буде за нами.
Слава Україні, її бійцям та маленьким українським сердечкам, які також роблять усе, що можуть задля вільної країни!
Слава героям-захисникам! Хай береже вас Бог і наша любов!

Ірина Мацко