Ірина Мацко

Ірина Мацко — автобіографія

Народилася 21 травня 1978 на Тернопільщині. Шкільні роки пройшли у селі В.Ходачків Козівського району, Тернопільської області. З 1995 року проживаю у місті Тернопіль.

Освіта:

1995–2000 — Тернопільська академія народного господарства (сьогодні ТНЕУ), місто Тернопіль, Економіка промислових підприємств. Спеціальність – економіст.

Навчання на курсах «Комп’ютерної графіки та дизайну» Тернопільського політехнічого університету імені Пулюя (2007).

Казки Ірини Мацко

Різдвяний переполох

Радіє пташка, радіє комашка, радіють звірі й усі на землі. Радіють люди і з нетерпінням чекають свята. Завтра Різдво. Печуть люди смачні калачі, варять кутю, узвар, вареники та юшку з вушками. Весь світ готується до найвеличнішого свята – народження сина Господнього. Діти з нетерпінням та хвилюванням чекають Святої вечері.

Максимко і Настя також чекають цього дійства. Та Свята вечеря починається лише тоді, коли зійде перша зірка на небі. Зірка, що сповістила про народження сина Божого й освітила дорогу до ясел, де він народився.

Максимко від нетерпіння став біля вікна. Починало сутеніти, і він не хотів прогавити, коли зірка лише засяє.

Прозові твори Ірини Мацко

Дверна ручка

Вечір. Сутінки. Моросить зажурений дощ, кидаючи на вікна холодні сльози. Я стою біля вхідних дверей та дивлюсь на маленьку дверну ручку у якій, здається, зараз усі мої думки та переживання.

... Я образила тебе. Не бажаючи цього. Ненавмисно, та все ж образила. Лише одне слово, а як глибоко та боляче воно може вразити. І ось тепер я прийшла просити тебе лише про одну річ, яка для мене стала найважливішою. Я прийшла просити твого вибачення.

Об'єднати вміст