Світлана Мирвода: Помоліться за всіх поранених!

Сьогодні кожен з нас має неодмінно щось робити для того, аби над  рідною землею знову було мирне небо. Не стояти осторонь того, що відбувається в країні - головне. Бо «моя хата скраю...» - це точно не повинно стосуватися українців.

Про відвідини одного з військових київських шпиталів розповідає заслужена артистка України Світлана Мирвода:

Недільний день -17.08 -провели у Центральному клінічному госпіталі Державної прикордонної служби України. Цей візит організувала Анна Побережна, яка переймається подіями і допомагає чим може, хоч і живе в Лондоні.

З Павлом Дворським подарували музичні подарунки, Анна - обереги, листи від української спільноти та матеріальну допомогу. Приємно було бачити усмішки на мужніх обличчях Героїв. Але найщемливіше було спілкування у палатах з пораненими, які радо ішли на контакт, розповідали, що пережили. Страху в їх очах нема, але біль у душах залишився. Декого ще будуть оперувати.

Особливо зворушила доля земляка з Волині - Файчука Веніаміна, який ще в реанімації. Перші операції пройшли в...Росії, біля кордону. Потім доправили у важкому стані в Україну. Мама десь далеко, тато в Луцьку. Благаю всіх - помоліться за нього і всіх поранених, щоб вони швидше одужали. Хай береже їх Господь!