На День Незалежності України в столиці відбудуться святкові заходи

24 серпня, після проведення офіційних урочистостей, у Києві відбудеться низка різноманітних святкових заходів.

Так, близько 11:00 (після завершення військового параду) на Хрещатику стартує ярмарок громадських організацій із презентацією їхньої діяльності та майстер-класами.
О 14:00 на центральній вулиці столиці розпочнеться спортивно-презентаційна акція «Україна єдина». Організатори познайомлять глядачів із командами з кільцевих перегонів, ралі, позашляхових змагань, дрифту та стантрайдингу. Гості матимуть змогу оглянути різні спортивні автомобілі, а також мотоцикли й карти. На окремому майданчику волонтери та інструктори запропонують спортивно-розважальну програму для дітей.

Традиційний фестиваль «Парад вишиванок» цього дня розпочнеться о 12:00 яскравою ходою від Контрактової до Софійської площі. Днем раніше, 23 серпня, на Софійській площі відбудеться офіційне відкриття фестивалю о 16:00.
На Андріївському узвозі та на алеях парку «Володимирська гірка» проходитиме виставка-ярмарок авторської, художньої, сувенірної продукції, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.

На оновленому Андріївському узвозі під патронатом Київського міського голови Віталія Кличка Асоціація арт-галерей України спільно з громадськими організаціями, майстрами та аматорами Андріївського узвозу підготували різноманітну культурно-мистецьку програму.

Власні роботи на святі представлять близько 1000 художників, майстрів з усіх регіонів України. Виставки робіт пройдуть у галереях «Триптих», «Совіарт», «Ательє Карась», «Фортуна», «36». Культурно-мистецькі заходи проходитимуть у всіх галереях, музеях, театрах вулиці.

Поблизу арки Дружби народів у Центральному парку культури та відпочинку з 10:00 до 15:00 триватиме Всеукраїнський фестиваль «TAFISA Змагання міст». У програмі: змагання стронгменів, настільний теніс, стрітбол, дитяча легка атлетика, розважальна програма для глядачів та багато іншого.

Також цього дня у затоці Собаче гирло о 16 годині стартує регата з вітрильного спорту.
Для поціновувачів творчості художніх аматорських колективів о 17:00 на Співочому полі Печерського ландшафтного парку розпочнеться святковий концерт.

Завершиться відзначення Дня Незалежності України святковим салютом.

http://www.kmu.gov.ua