Жінки в Добровольчому Українському корпусі "Правого сектора"

Представляю Вашій увазі знятий мною документальний фільм про жінок і дівчат, які знаходяться у лавах Добровольчого Українського корпусу "Правого сектора". Це бійці і фронтові медики, це волонтерки, які допомагають пораненим у лікарнях, це дружини - вірні подруги, які чекають своїх чоловіків з бойових завдань і підтримують їх.

Звичайно, короткі розповіді не передають усього, що хотілося б передати. 19-річна Яна керує бригадою з приблизно 10 чоловіків-санітарів. Під час кожного виїзду вона ризикує життям - лізе на своєму пікапчику за пораненими у саме пекло, під стрілковий і мінометний обстріл. В її машину вже влучала міна, а рахунок пораненим, яким вона врятувала життя, йде вже на десятки. 
Викладачка з Полтави з позивним Альтаїр, мама трьох дорослих дітей, приїхала до нас разом з чоловіком. Він розвідник, вона - снайпер, навчає молодь стріляти. Едельвейс, теж дружина розвідника, розфарбовує хлопцям зброю у "мистецький камуфляж". І годує мого кота, коли я на виїздах :)

Основний месідж фільму - щоб нас нарешті легалізували. Кожна жінка просить про це - своїми словами, але всі від серця.

Дуже прошу вас дивитися і поширювати цей фільм. Дуже багато сил і душі у нього вклала. Перепрошую за всі баги монтажу, деякі проблеми зі звуком і т.п. - усіх писала з першого дубля, монтувала нашвидкуруч. Після повернення з-під Савур-могили в мене більше тижня не було бойових виїздів, то встигла, дяка Богові, оце назнімати. Але не була певна, що встигну, скоро знову на бойові, так що... На баги, коротше, не звертайте уваги.

(с) Олена Білозерська, ІА "Поряд з вами"