Письменники і краєзнавці втретє підкорили Говерлу. Цього року заради миру і єдності в Україні

Цього року на День Незалежності з чоловіком Юрієм Пероганичем мали нагоду відвідати Ворохту і стати учасниками цікавої, пам’ятної події – сходження на Говерлу, організаторами якого вже втретє є Михайло Косило та Євген Баран (голови Івано-Франківських обласних організацій НСКУ та НСПУ).

Зазначу, що підкорення гонорливої Говерли, як і в попередні роки, мало певну мету –цього разу, приміром, ті, хто наперекір вітру, дощу і навіть мокрому снігу зійшли на саму вершину (Євген Баран, Василь Тулай, Олександр Букатюк, Сергій Пантюк, Ліза Стрий, Юрій Пероганич, Василь Кузан, Олександр Косенко), зробили це заради миру і єдності в Україні.

Незмінну роль провідника вкотре взяв на себе поет і краєзнавець Роман Киселюк.

Інші учасники, у зв’язку з погодніми умовами, вирішили закінчити сходження Говерлянкою. Але враження в усіх – найприємніші. Однозначно, спогади про це залишаться в серці кожного з нас назавжди. Адже окрім всього цього поети і письменники знайомилися, ділилися досвідом і творчими надбаннями. 

Щирим було спілкування  з молодими поетами Олександром Букатюком, Тетяною П’янковою, Олександром Пушком, Аллою Миколаєнко, Романом Лябигою, багатьма іншими учасниками.

Українська поезія знову звучала на самій вершині Говерли.

Мені особисто приємно було, як ніколи, дізнатися, що туди «дійшов» і один з моїх віршів, а ще разом з чоловіком «побувала» там і наша порталівська «Материнська молитва». Дощем її підмочило, але зміст книжечки, будемо сподіватися, відчули небеса. Адже в ній кожна поезія, як молитва.

- Вершину подолано, тож і біди Україна подолає,  - говорили учасники акції вже дорогою на турбазу.

Хочеться вірити, що саме так найближчим часом і буде.

Фотозвіт див. https://www.facebook.com

Тетяна Череп-Пероганич