Літературний альманах до дня Св. Миколая

Запрошуємо Вас взяти участь у новому літературному альманасі «Листи до Миколая». Св. Миколай зараховується до лику святих, він опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, і лучників.

Свято Св. Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня Св. Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку. В Україні встановилася традиція писати Св. Миколаєві листа, у якому автор вказує, що хорошого та поганого він вчинив протягом року, і просити про подарунки. Тому, до альманаху "Листи до Миколая" приймаються твори (лірика та проза), написані у цьому році, які відображають емоції, пережиті автором і його надії на майбутнє. Мова робіт: українська або російська.

Умови: прозові та поетичні тексти мають розміщуватись на 3-х сторінках документу Microsoft Word формату А-5, (12 кегль, Times New Roman, одинарний міжрядковий інтервал). 

Термін подання творів: до 21 жовтня 2014 року.

Роботи подаються на попереднє узгодження у електронному вигляді, з повним ім'ям автора, його домашньою адресою, телефоном і короткою біографічною довідкою. На попереднє узгодження роботи надсилайте на електронну адресу do_mikolaya@i.ua

Альманах буде видано із залученням коштів авторів. Кожен автор переказує на платіжну картку Видавництва 90 гривень вступного внеску. Якщо автор бажає розмістити текст більше 3-х сторінок, здійснює доплату з розрахунку 25 гривень за кожну додаткову сторінку.

За участь у проекті, один примірник альманаху буде надіслано кожному автору Укрпоштою, коштом Видавництва. Якщо автор бажає отримати додаткові примірники, здійснює доплату, по 39 гривень за кожен додатковий примірник. Додаткова інформація на сайті Видавництва книг "Лілія".

Сподіваємось на Вашу участь у спільному проекті.

З повагою, 
видавець, голова організаційного комітету, 
Лілія Стасюк.