Видавництво «Лілія»

Завершується набір робіт до патріотичного літературного альманаху «Дух землі»

Сьогодні, 26 серпня Видавництво книг «Лілія» остаточно завершує набір робіт до патріотичного літературного альманаху «Дух землі», присвяченого поняттям патріотизму, любові до рідної мови, землі, народних символів, нашій багатій героїчній історії і не менш героїчному сьогоденню, любові до рідного краю і своєї Батьківщини.

Тим, хто ще не подав роботи на попереднє узгодження, надсилайте їх на електронну адресу duh_zemli@i.ua

Додаткова інформація на сайті Видавництва книг «Лілія»

Хочете видати книгу? Зробіть це!

Днями у видавництві книг «Лілія» проходить акція, протягом якої, автори можуть видати власні книги за зниженими цінами. Якщо вам цікава дана інформація - зверніться у видавництво вже сьогодні. Бо акція закінчується за декілька днів.

Вся інформація за посиланням: http://vidatiknigu.com.ua

Учасникам порталів "Жінка-Українка""Клуб поезії" та "Поетичні Майстерні" надається додаткова знижка 3% від сум, вказаних у таблицях.

Літературний альманах до дня Св. Миколая

Запрошуємо Вас взяти участь у новому літературному альманасі «Листи до Миколая». Св. Миколай зараховується до лику святих, він опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, і лучників.

Свято Св. Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня Св. Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку. В Україні встановилася традиція писати Св. Миколаєві листа, у якому автор вказує, що хорошого та поганого він вчинив протягом року, і просити про подарунки. Тому, до альманаху "Листи до Миколая" приймаються твори (лірика та проза), написані у цьому році, які відображають емоції, пережиті автором і його надії на майбутнє. Мова робіт: українська або російська.

Надсилайте твори для нового літературного альманаху «Берегиня»

Запрошуємо взяти участь у новому літературному альманасі «Берегиня», приуроченому берегиням сімейного затишку, поняттям материнської любові, життєвої мудрості, відносин між людьми, кохання, любові до батьків та Батьківщини.

До альманаху запрошуються автори: поети та прозаїки. Мова робіт: українська або російська.

Умови: прозові та поетичні тексти мають розміщуватись на 3-х сторінках документу Microsoft Word формату А-5, (12 кегль, Times New Roman, одинарний міжрядковий інтервал). 
Термін подання творів: до 1 серпня 2014 року.

Об'єднати вміст