Мужня жінка-волонтер

Активістка майдану, волонтер Ірина Бойко  дивом   лишилася  живою   після  катувань   терористів. З полону жінка  повернулася без фаланги пальця.

Допомагати   українським військовим  на схід  Ірина  Бойко  їздила не раз.  Для силовиків привозила  продукти  харчування,  та навіть  подумати не могла,  що  з нею  трапиться.

19 червня вона і троє її товаришів по Майдану, заповнивши два пікапа гуманітаркою,  відправились  у Луганську  область, та  на блокпосту при в’їзді в селище Должанський їх зупинив загін донських козаків.

За словами  Ірини,   бойовики виявилися справжніми  нелюдами. Полонених  катували  жорстоко,  били  гумовими  палками  з металевими стрижнями, молотками,  навіть свердлили кістки електричним дрилем.    Полонянка з жахом згадує,  як     козаки  вставляли  їй   ложки під повіки, намагаючись вийняти очі.

Жінка  скаржиться,  що на  одне око  майже   нічого   не  бачить, та не  шкодує, що   вступилася за  хлопців. Переконує,   що  терористам сказала,   що  групою, яка  везла  гуманітарку, керувала сама. За  це  над нею   бойовики  знущалися  до самого  ранку. Обличчя  волонтерки  розпухло і перетворилося на криваво-синє місиво. Навіть через  чотири  місяці  після  події   синці під очима не  зійшли.

Показала Ірина  і палець без однієї фаланги.  Жінка  розказала,  що  відрізали  її  ще в першу ніч  в полоні. «Ножицями. Все швидко зробили. Боляче не було”, – додала вона.  Били за кожне   слово  українською  мовою, а потім дали  телефон: вимагали,  щоб   подзвонила  доньці, а та –   передала силовикам  ультиматум  –  негайний відступ з Должанського.  Всього в полоні Ірина Бойко провела 99 днів.

http://patrioty.org.ua