Запрошення до нового музично-теоретичного альманаху «ОКТАВА»

Мета збірки – популяризація розмаїття  музичної культури України: творчість українських композиторів і виконавців різних жанрів, фестивалі, конкурси, концерти, музичні вистави, проблеми молодіжного мистецтва, освіти, науки, музичне життя української діаспори тощо.

До альманаху приймаються виключно авторські твори, котрі стосуються історії музичної культури України та зарубіжжя: дописи про видатних, знаних та маловідомих композиторів, виконавців, музикознавців.

Лишаючись довідково-дослідним виданням, альманах разом із тим ставить своєю метою поширення музичних знань.

Саме тому редакція надає преференції статтям, розвідкам, коли за даною темою популярна література відсутня. У деяких випадках статті можуть бути відтворенням маловідомих матеріалів, що стали бібліографічною рідкістю ( публікації  давнішніх періодичних видань, іноземні публікації, що не перекладалися українською мовою. ( Із обов`язковими посиланнями на першоджерела, тощо).

Авторський примірник  гарантовано буде надіслано автору в Україні (іноземним авторам надсилається опісля сплати поштових витрат), по виходу в світ.

Автор надсилає текст (тексти) своїх творів спершу на розгляд редакції на адресу видавництва (на дискеті 3,5, CD, або електронною поштою zeitglas@ck.ukrtel.net) з обов`язковим коротким біографічним нарисом (українською мовою), зазначаючи рік народження, публікації, книжки, веб-сайт та повну актуальну поштову адресу (Призвище та ім`я по батькові, вулиця, № будинка та квартири, район, область, індекс, телефон, е-пошта). Опісля розгдяду надісланого твору або творів, кожному автору буде написано окремого е-листа-відповідь.

Термін надсилання творів: до 30 квітня 2015 року.

** Довідки за тел. (04736) 36805, або zeitglas@ck.ukrtel.net

NB. Кореспонденція  до рубрик:

  • Творчий доробок талановитих митців-аматорів.
  • Композитори і барди.
  • Аранжувальники.

Приймається за наявності нотного запису у форматі Finale, або скановані у розрішенні не менше 300 точок.

- Відділ альбомних рецензій

Приймаються матеріали за наявністю Компакт-Дисків та їх вихідних даних.

-Інтерв'ю з музикантами та диригентами, приймаються за наявності фотографій та коротких біографічних довідок.

будь-який автор може надіслати матеріали на предмет їх розгляду до публікації на сторінках альманаху.

*редакция  приймає тільки ті авторські тексти, котрі ніде ще не публікувалися, за наявності: 

  • короткого „листа” (що надсилається і звідки) 
  • короткої біографії автора (із зазначенням року народження, де публікувався раніше, чи має книги / коли і ким видані/. 
  • поштової адреси автора. (Призвище та ім`я по батькові, вулиця, № будинка та квартири, район, область, індекс, телефон, е-пошта)
  • фотографії в JPG (у форматі: JPG, 40х60 мм (60 вертикальний розмір) розрішення не меньш 200 dpi (dot per inch = «точек» на дюйм) при вертикальному розмірі обличча не меньш 30 мм) 

* тексти повинні надсилатися в програмі Word або RTF (12 кегль, з чіткою різницею тире від дефісу, перевіреною орфографією, без усяких обрамлень і довільних форматувань)

*надаючи свої твори, автор погоджується з подальшим публікуванням чи використанням тексту (текстів) в рамках літературних проектів видавництва "Склянка Часу*Zeitglas".

Тексти друкуються в авторській редакції.

Твори, котрі надаються редакції, не повинні бути опублікованими або переданими для друку в інших виданнях. Редакція не несе відповідальності за зміст друкованих матеріалів. Надіслані до редакції тексти не рецензуються й не повертаються. Видається із залученням коштів авторів.

Разом із цим, звертаємося до читачів та потенційних дописувачів із проханням направляти свої пропозиції до редакції:

тел. (04736) 36805, або zeitglas@ck.ukrtel.net 

З повагою, Ірина Апалькова,
упорядник альманаху.