Микола Жулинський: «Ірина Баковецька - це однозначно Поет, її поезію хочеться читати вголос»

17 вересня у  Національному музеї літератури України  чудова, неординарна поетка, член НСПУ Ірина Баковецька презентувала свою нову книгу поезій «Із ребра Хаосу».

Красива, енергійна, молода, вона завжди в поезії, чи то навпаки - поезія в ній. І так приємно  було чути щире авторське слово, ніякому іншому не подібне.

- Ця нова збірка Ірини Баковецької відрізняється від всіх попередніх. Поетеса росте, самовдосконалюється, впевнено торує свій шлях у велику літературу, - відзначила модератр презентації письменниця Леся Мудрак.

А як оригінально звучали поезії під мелодію скрипки! Цікаво також було чути вірші талановитої поетеси з Рівного у виконанні Лесі Мудрак.

- ІринаБаковецька однозначно Поет, її поезію хочеться читати вголос, - відмітив відомий український літературознавець і політик Микола Жулинський.- Вона глибока, експресивна, оригінальна. Авторка не боїться експерементувати в творчості, не боїться бути справжньою. А це вдається далеко не кожному, хто береться сьогодні за перо.

Хрещеним батьком у літературі сама поетка вважає письменника Сергія Пантюка.

- Я маю талант помічати серед молодих авторів тих, хто справді вміє писати. Ірина - це поетеса, в яку я свого часу повірив і не помилився, - зазначив присутній на презентації Сергій Пантюк.

Привітали Ірину Баковецьку  колеги по перу Алла Миколаєнко, Олександр Пушко, земляки - представники Рівненського земляцтва в місті Києві, адже саме МГО «Рівненське земляцтво» й виступило ініціатором проведення творчого заходу у столиці, митці та багато інших. І вона вдячна та щаслива знову й знову дарувала залу нові поезії, у яких так багато світла і тепла, що вистачить напоїти ними цілий світ.

Більше фото: https://www.facebook.com

Тетяна Череп-Пероганич