Презентація, де було все - і біль, і сльози, і любов...

Друга книга поезій Тетяни Іванчук «Там, де небо землю обняло» з’явилася на світ цьогорічною весною. Але за збігом обставин, презентувала її поетеса сьогодні у бібліотеці сімейного читання імені  Садріддіна Айні (м. Київ).  І саме тому осінь, найулюбленіша її пора, не пошкодувала цього чудового дня ні тепла, ні сонця. Тепло було й у залі, де відбувалося знайомство читачів з творчістю авторки, яка своїми віршами викликала впродовж вечора масу різних відчуттів - і біль, і сльози , і любов.

Та й чи могло б бути інакше, коли кожне слово - від душі, коли кожен рядок - з пережитого. Але найбільше у віршах цієї авторки любові до рідних і близьких людей, до внуків, які прийшли підтримати бабусю, а внучка Катя зі своєю подружкою ще й почитала вірші присвячені саме їй, взагалі до життя.

Вміло, з душею провела захід письменниця Світлана Макаревська, вірші Тетяни Іванчук декламували колеги по перу. Зокрема, гучними оплесками підтримали щиру декламацію Руслана Іщенка. Відгуками про творчість поетеси поділилися письменники Анатолій Горовий, Інна Ковальчук, Лариса Петрова

Тетяна Іванчук часто сама про себе говорить, що вона людина від землі. Це так і є. Вона любить рідну землю, а земля дає її душі невичерпну енергію творити. Творити для людей!

Більше фото: https://www.facebook.com

Тетяна Нестеренко