Юні киянки здобули перемогу на відомому міжнародному фестивалі дитячих талантів

1f746f97cce0e1302c9825c3df7c5b36b2680d66Нещодавно в місті Миргород Полтавської області пройшов VI Міжнародний фестиваль дитячих талантів «Соловейко України», який тривав три дні. Для участі у ньому було подано 274 заявки, з них було обрано 74 творчі одиниці для подальшого проходження у тури. За перемогу змагалися талановиті діти з двадцяти областей України, включаючи Донецьк і Луганськ, а також з Франції, Румунії, Словенії , Латвії та Литви. Засновник цього масштабного фестивалю – президентський Фонд Леоніда Кучми «Україна», співзасновники – народний артист України Мар’ян Гаденко та Миргородська міська рада.

Цьогоріч першу премію VI Міжнародного фестивалю дитячих талантів «Соловейко України» в номінації «Сучасна естрадна пісня» в категорії "Ансамблі"  здобули юні і талановиті учасниці дитячого вокального гурту «Band'A», а шестирічна киянка Анастасія Мартинюк привезла в столицю другу премію тієї ж номінації у віковій категорії до 9 років, сольний спів.

- «Надзвичайно приємно брати участь в одному з найкращих фестивалів України! А отримати на такому конкурсі перемогу –  велика честь! Ми довго та наполегливо готувались до виступів, дуже прискіпливо обирали костюми та репертуар. Пісня "Мама" у виконанні гурту «Band'A» справила неабияке враження на присутніх у залі, автором цієї пісні є Катерина Харчева, а після патріотичної композиції "За Україну" харківського автора Світлани Манько зал зірвався гучними оплесками. Члени журі відмітили запальне виконання шестирічною Анастасією Мартинюк пісні автора Валерія Заводчикова "Небокрай". Приємно і радісно, що в нашій країні опікуються дитячими талантами! Хотілося б висловити величезну подяку організатору фестивалю – благодійному фонду Леоніда Кучми "Україна", берегині фестивалю, заступнику директора фонду Тетяні Мельник, народному артисту України Мар'яну Гаденко та усім, хто був причетний до створення та організації цього чудового свята дитячої творчості», - ділиться враженнями директор та вокальний керівник гурту «Band'A» і Анастасії Мартинюк заслужений діяч естрадного мистецтва України Нелі Погрібна.

Більше фото:https://www.facebook.com