Пам'ять Авдієвського вшанували в Торонто (фото)

IMG_1297Дня 25. Місяця березня. Року Божого 2016 відійшов у вічність славний маестро, керівник хору імені Григорія Верьовки Анатолій Авдієвський

Тепер уже удвох Верьовкінці будуть керувати великим українським ангельським хором.

Прощались з Анатолієм Авдієвським 28 Березня. На сцені оперної зали Київської rНаціональної Музичної Академії П. Чайковського було встановлено домовину.

Сльози та  оберемки квітів несли люди до славного музики – хормейстера, академіка, професора, героя України, голови національноі музичної спілки України.

Лежав серед квітів як живий. Погода була мінливою і бурхливою.

Біля консерваторських східців прощались з великими аплодиментами. Це уже було на МАЙДАНІ. Із-за хмар засяяло сонце.

Плакали люди різних професій і конфесій. З великого гурту вийшов Іван Федорович Драч , якось притуливсь до мене, може соромлечись сліз, і запитав чому сьогодні не співають хори по всій Українї.

Я запропонував організувати великий хоровий марафон  в Україні і за межами Украіни від дитсадка до школи та університетів, до професійних і аматорських хорів на дев’ятий день після смерті.

Душа маєстра ще у земно просторі.

На подальших заходах прощальних бути не міг. Треба було швидко добератисая до Канади за запрошенням та попередньою домовленістю.

У Торонто на радіо та телебаченні звернувся до багатотисячної української громади вшанувати память видатного сина України із свічками та піснею.

Тут ми вшановували маестро з дітьми та дорослими.Не обійшлось без сліз.Виступав у народній домівці міста Ніагара. У Торонто співав разом з відомим у світах бандуристом Віктором Мішаловим. Було відправлено службу Божу у храмі Святого Йосафата. Співав на хорах храму з церковним хором. Співали з дітьми у дитсадку та украінській школі імені Юрія Липи та Святого Йосафата.

На фото :Пісні з свічею пам'яті Анатолія Авдієвського.                           

Василь Нечепа з міста Торонто.
Квітень 2016 року.

IMG_1297IMG_1289IMG_1290IMG_1291IMG_1292IMG_1293IMG_1294IMG_1295IMG_1296

IMG_1310

FullSizeRender