Світлана Камишна — автобіографія

Світлана Антонівна Камишна (Терещенко) народилася 8 лютого 1960 року на Чернігівщині. Закінчила Чернігівську середню школу № 9 (1977). Затим набула професію майстер-закрійник жіночого та дитячого одягу (1977–1980). Після чого закінчила Чернігівський педагогічний інститут імені Т. Г. Шевченка. За фахом вчитель, за природою митець. Працюю в школі для дітей з вадами слуху (глухі, слабо чуючі) вже 25 років. Люблю своїх вихованців і ту роботу, якою я займаюсь. Вчитель вищої категорії, маю звання методист. Викладаю улюблені предмети дітей: це образотворче мистецтво, та обслуговуюча праця. Вчитель-новатор. Люблю все нове, навчаюсь сама і навчаю моїх учнів. Маємо свої надбання з діточками. Приймаємо участь у виставках, фестивалях, аукціонах. Брали участь у Міжнародному фестивалі «Золотий лелека», де мої вихованці отримали дипломи за кращі роботи в техніці «інкрустація соломою». Працюю в різних сучасних техніках: Сухе і мокре валяння, вітражний розпис, нитяна графіка, вишивка шовковою стрічкою, штучні квіти канзаші, квілінг, карвінг, та інше. Моя робота - це хобі, а моє хобі - це робота. Я щаслива людина.

Займаюся громадською діяльністю. Зараз очолюю Чернігівський клуб Міжнародної жіночої благодійної організації Soroptimist I, є Президентом клубу 2014-16 року. Благодійна робота приносить мені внутрішнє задоволення, спілкування з людьми, яких я дуже люблю.

Натура емоційна, закохана в життя, що виливається в моїх віршах, які пишу з дитячих років. Це також хобі, де я можу виразити свої враження, почуття, роздуми, мрії.

Нещодавно в своєму місті я провела свій творчий вечір під назвою «Райдуга життя», це назва збірки, яку маю надію видати. На вечорі були присутні поети, журналісти, філологи, керівник обласної літературної студії Мамчин Олена Борисівна і безумовно друзі та любителі поезії.

На мої вірші були написані пісні, які виконувалися талановитими музикантами і композиторами нашого міста. Мої друзі і знайомі чекають, коли я видам свій перший збірник. Матеріал зібраний, відредактований, та час складний, бо потребує не малих фінансових вкладань для видання. Та вірю, що мої вірші будуть жити, бо їх чекають ті, кому вони до серця.

Ще я почала писати коротенькі веселі ессе та філософські роздуми про життя.

Заміжня з 1982 року. Чоловік відставний офіцер. Син одружений, працює в IP телефонії, маю брата і батька. Дуже ціную родинні відносини. Прізвище мого батька Терещенко А. Ф. Дуже пишаюсь прізвищем моїх про батьків, бо за ним славетне історичне минуле. Намагаюсь завжди бути достойною.

Моїм хобі ще є фото, також я роблю монтувати відеоролики. Це допомагає мені в моїй шкільній та суспільній роботі. В YouTube маю сторінку, де мої роботи і моя работа: https://www.youtube.com/channel/UCK6vJbbVvwYBNwCi8kNhMng
«Українська краса» - https://youtu.be/yRCBCw9tTAw?list=UUK6vJbbVvwYBNwCi8kNhMng
А це на каналі Mail.ru: https://my.mail.ru/mail/lana_kam60/video
«Мечта» - https://my.mail.ru/mail/krimchanochka/video/737/1230.html
Shinkarchuk Anatoly Моя жизнь (автор Светлана Камышная) - https://my.mail.ru/mail/shinkarchuk-naiv/video/424/679.html
Shinkarchuk Anatoly "Я пригорну тебе до свого серденька" (автор Світлана Камишна) Музика композитора Зарембм, співає А.Соловяненко - https://my.mail.ru/mail/shinkarchuk-naiv/video/424/677.html
І так далі…..