Вертеп (гурт мандрівних дяків)

Гуррт мандрівних дяків «Вертеп» заснований у 2001 році у місті Дніпропертровськ. З сольними та фестивальними виступами гурт проїхав більшість концертних та фестивальних майданчиків України, гастролював у Польші. Дискографія гурту налічує 5 офіційних альбомів, окремі композиції можна почути на музичних збірках. З 2007 року гурт грає в стилі етно-ф’южн, додаючи елелементи джазу, арт-року та багатьох інших музичних стилів що цілісно можна окреслити як world-music.

Поетично, крім авторських та народних текстів , «Вертеп» виконує пісні на слова сучасних українських поетів (С. Жадан, Ю. Покальчук, М. Савки та інших), що відкарбувалось в альбомі «Віршоспіви» (2009).

Дискографія:

«АльбомQнет» (2001), «Підпілля» (2003), «Бучалчин гандж» (2004), «Віршоспіви» (2009), «Співаник» (2010), "Зельоно (2011).

Опис

Природній та органічний синтез танцювальних українських та балканських мелодій, музична лірика сходу і заходу, латиноамериканські та афро-азійські ритми, джазові стандарти та різновиди рок-музики в контексті європейського шансону, американської естради та слов’янського фольку разом з фірмовим вертепівським багатоголоссям і традиційними інструментами – це безпрограшна комбінація! Справжній world-music з українськими мотивами - яскраво, смачно і драйвово!

Гурт «Вертеп» універсально поєднує різні музичні програми, що можуть бути доречні для різноманітних концертних майданчиків. В залежності від формату події, концертна програма формується під етно, джаз та рок напрямки. Різнопланові програми гурту актуальні як для клубів, так і для великих open-air, державних, народних чи приватних свят, так і для літературних фестивалів або показів мод. 

Учасники:

  • Олексій Бондаренко - vocal, acoustic & electrical guitars, mouth organ, music, lyrics, and other;
  • Оленка Калиняк - vocal;
  • Микола Константінов - drums & percussion, vocal, music, arranging;
  • Тимофій Хомяк - vocal, flute, percussion, music, texts, author and project manager.
  • Віктор Чорнокнижний - баян, вокал, музика, аранжування;
  • Андрій Попов - гітари, аранжування;
  • Олександр Чайковський - гітара, бас-гітара.

Учасники гурту сповідуючи заповіді Сковороди, перебувають у постійній праці, дорозі та пошуку!

Більше тут: http://artvertep.com