Запрошення до участі в конкурсі «Хортицькі дзвони»

Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони» НАГАДУЄ про те, що цього року конкурс стартував втретє і що його організатори чекають на нові зустрічі з молодими українськими поетами та авторами - виконавцями на «Хортицьких дзвонах» - 2016.

За два попередні роки до конкурсу долучилося близько 80 молодих поетів та авторів – виконавців, які вибрали мовою духовного спілкування зі своїми сучасниками – українську. Вони принесли в сучасний літературний процес свіжі думки, нові літературні форми та свої патріотичні почуття.

Разом із молодими запорізькими талантами конкурс підтримали представники 15 областей України.

В номінації «поезія» серед переможців: киянки Бодасюк Олена та Тимчук Марія, Марій Наталія з Івано-Франківська, Шпак Ксенія зі Львова, Дегтяренко Марія-Лурдес з Білої Церкви, запоріжці: Біла Сніжана, Ольшанська Олена, Мушкудіані Крістіна, Сажинська Ірина, Чілій Аліна, Матійчук Альона, Хабаров Даніїл.

Конкурс представив цікаві творчі особистості і в авторській пісні: Похильченко Василь (м.Київ), Григорук Юлія (м. Вінниця), Пак Марія (м.Львів), Білик Микола, Чикалова Ольга, Бойко Карина (м. Запоріжжя), Чилікіна Юлія (м. Мелітополь, Запорізька обл.).

Юні обдарування, підтримані Запоріжжям, успішно торять свій творчий шлях далі, тим самим стверджуючи ідею конкурсу, сформовану на досвіді поетеси та пісняра Марини Брацило: творчих успіхів досягне той, хто не марнує час змолоду.

Умови участі у ІІІ Всеукраїнському конкурсі молодої української поезії та української авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони»

1. Конкурс поетів-початківців та тих, хто шукає себе в українській авторській пісні, проводиться у двох номінаціях: «Поезія» та «Авторська пісня». В рамках основних номінацій, можна також позмагатися за спец призи:

у номінації «Поезія»: спецприз за патріотичні мотиви в поезії та спецприз за висвітлення в поезії теми збереження родинних цінностей;

у номінації «Авторська пісня»: спецприз за написання одної чи декількох пісень на слова Марини Брацило.

2. До участі в конкурсі допускаються молоді автори віком від 15 до 25 років, які у визначений термін подали рукописи власних поетичних творів чи аудіозаписи пісень (мова конкурсу – державна – українська).

Можливе подання матеріалів на конкурс одразу в обох номінаціях.

3. Для участі у номінації «Поезія» рукописи поетичних творів (20-25 віршів) надаються у форматі Microsoft Word (* doc, * rtf), шрифтом № 14 (Times New Roman), через 1,5 інтервал, формат А-4 ; усі поля (верхнє, нижнє, праве, ліве) – 2 см;

Для участі у номінації «Авторська пісня» надається аудіозапис двох пісень на цифрових носіях ( у акустичному виконанні) та тексти до них.

4. До матеріалів додаються:

 • анкета учасника;
 • автобіографія;
 • фотокартка розміром 10 х 15;
 • повна домашня адреса, номер телефону та e-mail.

5. Журі не розглядає твори, які носять антиукраїнський характер; пропагують насильство, расизм; містять ненормативну лексику або написані суржиком.

6. Подані рукописи не повертаються і не рецензуються.

7. З метою сприяння більшій об’єктивності відбору переможців, Оргкомітет, згідно з Положенням, надає для розгляду Журі конкурсні роботи у анонімному порядку (під псевдонімами) згідно з реєстрацією.

8. Положенням про конкурс передбачається кількісний ліміт переможців (лауреатів) конкурсу в кожній номінації – не більше чотирьох осіб (І, ІІ та ІІІ місця), яким присвоюється звання "Лауреат конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило". Окрім Лауреатів, Журі визначає також два дипломанти (по одному в кожній номінації), яким присвоюється звання "Дипломант конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні «Хортицькі дзвони» імені Марини Брацило". Визначаються також переможці в рамках зазначених спецпризів. У разі низької якості творів Журі конкурсу уповноважене не відзначати жодного лауреата (дипломанта) конкурсу на рік.

Додаткова інформація щодо проведення Конкурсу на сайтах Запорізького національного університету та www.bratsylo.com.ua,

за тел. 061-289-12-82 (кафедра українознавства),

067-648-17-17, 099-055-46-07 (координатор Стадніченко Ольга Олександрівна).

Рукописи та аудіо записи пісень надсилати до 15.10.2016 року на адресу Оргкомітету ( e-mail: stadnichenkoo-1@ukr.net), або подавати особисто: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського 66а, Запорізький національний університет, кафедра українознавства (корп. 2 ауд.413).

Оголошення переможців та церемонія їх нагородження за участю широких кіл громадськості відбудеться в Запорізькому національному університеті 2 грудня 2016 року на Гала-концерті, приуроченому до дня народження поетеси та пісняра Марини Брацило.

Оргкомітет

АНКЕТА УЧАСНИКА

Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та української авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони»

 1. Прізвище, ім’я, по батькові
 2. Дата народження
 3. Місце роботи чи навчання
 4. Повна домашня адреса
 5. Контактний телефон(мобільний)
 6.  e-mail.
 7. 7.Ваша участь у роботі творчих студій, гуртків, колективів
 8. 8.Ваші перемоги в подібних творчих конкурсах