Увага! Конкурс! "Моя київська родина"

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого ніхто з нас не може існувати. Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни.

З метою популяризувати працьовиті, дружні, талановиті київські сім'ї, Спілка жінок міста Києва та мистецький портал "Жінка-Українка" оголошують конкурс "Моя київська родина", приурочений Міжнародному дню сім'ї, який відзначатиметься незабаром - 15 травня.

На конкурс приймаються:

1. Короткий нарис про родину українською мовою.

2. Сімейне фото (1шт).

Триває конкурс з 1 квітня по 1 травня 2017 року.

Журі у складі: голови Спілки жінок міста Києва Лідії Москаленко, поетеси, голови творчого об'єднання "Світлина" Лариси Петрової, головного редактора видавництва "Оріон" Ірини Руденко, письменника, краєзнавця, головного редактора газети " Культура і життя" Євгена Букета, Народного артиста України Олега Дзюби, громадського діяча, співзасновника мистецького порталу "Жінка-Українка" Юрія Пероганича.

Відсилайте нариси та фото  на електронну адресу zhinka.ukrainka@gmail.com з приміткою "На конкурс" та своєю контактною інформацією.

Три київські родини, які за рішенням журі стануть переможцями конкурсу, будуть нагороджені та вшановані під час урочистостей з нагоди Міжнародного дня сім'ї.