У бібліотеці Короленка відбулася краєзнавча гра-вікторина "Чернігів мій, прийшов ти із століть..."

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек дизайн інтер'єру відділу краєзнавства Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка змінився. На столах читального залу постали чудові пейзажні фото відомого чернігівського митця Василя Катімана, книги поряд додають інформації про дивовижні місцини старовинного Чернігова. А поштові листівки різних років видання, які з висоти зустрічають відвідувача, знайомлять з архітектурними та історичними пам'ятками, дають уявлення про те, як виглядало наше місто 20, 40, ... 100 років тому.

Саме тут відбулась краєзнавча інтелектуальна гра-вікторина "Чернігів мій, прийшов ти із століть...", в якій взяли участь студенти першого курсу Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського Національного університету "Чернігівський Колегіум" імені Т. Г. Шевченка разом зі своїми викладачами, кандидатами історичних наук Олександром Рахном та Людмилою Ясновською.

Змістовні, а часом і дотепні, питання вікторини щиро зацікавили першокурсників, всі разом вони шукали відповіді, але знаходили правильну не завжди!

А яка ж вікторина без переможців та призів? Поважні судді визначили переможців, яким і були вручені цікаві винагороди, а заохочувальні призи отримав кожен учасник гри.

Сподіваємось, що гра-вікторина "Чернігів мій, прийшов ти із століть..." спонукає майбутніх істориків-правознавців ще не один раз звернутись до книг з історії та сьогодення легендарного міста.

За додатковою інформацією звертатися:

Ірина Каганова, завідувач відділу краєзнавства Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка

тел. (0462) 77-51-57