13 жовтня у Коростені відбудеться ХІІ Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Просто на Покрову»

13 жовтня, 9:00 • м. Коростень, вул. Грушевського, 3 • Коростенський палац культури імені Тараса Шевченка

Є у кожній жовтневій порі чарівні миті безкрайнього синього неба, щедрого сонця, сивих світанків і замріяної тиші, в якій ще так буйно квітнуть осінні пломенисті чорнобривці. Саме о цій прекрасній порі, напередодні святої Покрови та Дня українського козацтва, за доброю традицією щороку Коростенщина скликає до себе учасників Всеукраїнського літературно-мистецького фестивалю «Просто на Покрову». Заснував його, за сприяння Коростенського міського голови Володимира Москаленка й Коростенських райдержадміністрації та райради, заслужений журналіст України, лауреат літературних премій імені Лесі Українки, Івана Огієнка, Бориса Тена, автор відродження хати, де народився Василь Юхимович, фундатор премії його імені Віктор Васильчук.

Цього разу свято стартує 12 жовтня творчою молодіжною акцією «Література свіжого повітря», а вже 13-го жовтня Коростенський палац культури імені Тараса Шевченка зустрічатиме гостей і учасників майже з усієї України. Тут пройде реєстрація, приймуться заявки до участі в традиційних «Уроці прозі» та «Поетичному марафоні», потім ми підемо до пам’ятника Героям України, до гімназії, де навчався наш земляк, журналіст і письменник Валерій Нечипоренко, покладемо квіти до меморіальної дошки Міхі Козимиренку, меморіального комплексу Миколі Сингаївському, проведемо літературно-мистецький вернісаж на садибі-музеї Василя Юхимовича в Сингаях, віддамо шану Кобзарю, вручимо нагороди і поспілкуємося  в неофіційній обстановці.

Цьогоріч ви ще зможете взяти участь у Коростень-фест-BOOK. Придбати чимало цікавих книжок з автографами авторів.

Отож ласкаво просимо журналістів, письменників, художників, композиторів, видавництва, і просто закоханих у рідне слово людей, до Коростеня 13 жовтня. Ми на вас чекатимемо о 9-й годині біля міського палацу культури імені Т. Шевченка (м. Коростень, вул. Грушевського, 3).

P.S. 13 жовтня біля УНІАНу (Хрещатик,4) до 7.30 чекатиме автобус на гостей свята, який ввечері відвезе їх і до Києва.

Телефонуйте: 067-410-90-61, Віктор Васильчук.

Загальне фото на садибі Юхимовича