Видавництво "БукДрук" з Житомира взяло участь у міжнародній книжковій виставці "Київські контракти"

З 12 по 15 грудня в Українському домі (м. Київ) традиційно проходила книжкова виставка "Київські контракти", де видавництва представляли своїх авторів, автори роздавали автографи, проводили майстер-класи, а відвідувачі виставки, не можна сазати, що дуже активно, але все ж таки купували книжки. 

Житомирське видавництво "БукДрук" (видавець Олексій Євенок) побувало цього разу на "Київських контрактах" вперше. Окрім книжкової продукції на ятці, літератори, які друкуються саме в "БукДрук" провели ряд презентацій та автограф-сесій для читачів. 

Участь в презентації художньої літератури видавництва взяли Олег Антонюк (книжка «Букет із меланхолій»), Петро Кухарчук («Коло»), Тетяна Череп-Пероганич («Бумеранг»), Олена Васюніна («Лист для космонавта»), Валентина Швежикайте («Це місто без тебе») та Марія Кучер ("Вектор надії, вектор любові").

Для малечі про свої дитячі книжечки розповідали Галина Рибачук Прач, Тетяна Іванчук. "Фотоальбом Полтава" презентував Віталій Запека. Книгу "Слово про війну -2" представив редактор і упорядник Василь Піддубний.

Чудово модерував всі заходи менеджер видавництва Владислав Вознюк.

Видавничою справою сьогодні займаються здебільшого справжні ентузіасти. Бо не легкий це шлях, особливо в період економічного занепаду. Але книга - це те, що поза часом. І розуміючи це, Олексій Євенок та його команда, підбиваючи підсумки виставки, що минула, вже починають готуватися до книжкового свята  в "Мистецькому Арсеналі".

Фото Петра Кухарчука