Онлайн-церемонія «Коронації слова»-2021 у номінації «Романи»

19 серпня о 20:00 відбудеться онлайн-церемонія нагородження переможців Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»-2021 у номінації «Романи».

Трансляцію дивіться онлайн на youtube-каналі «Коронації слова» - https://www.youtube.com/channel/UC3bCiXma3F3rbgKHWMzxJug

Тож підписуйтеся на канал, зафіксуйте у записниках дату і час – 19 серпня о 20:00, і дізнайтеся першими імена нових зірок, що засяють на вітчизняному літературному небосхилі.

Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова», успіх якого триває уже 21 рік, є найпрестижнішим українським конкурсом, який  називають Літературним Оскаром. Це найвідоміший бренд у сфері розвитку нової хвилі сучасної літератури, та культури в цілому. Досягнення вражаючі! Відкрито більше 1000 нових письменників, в тому числі і з інших країн, сукупний наклад виданих творів 25 мільйонів примірників, деякі перекладено багатьма мовами. Екранізовано 53 фільми, багато п’єс, два мюзикли. Отримано безліч нагород на престижних світових та вітчизняних кінофестивалях.

За свій значний внесок, конкурс «Коронація слова» визнаний найпрестижнішим соціально-відповідальним, меценатським проектом. Унікальний, єдиний у світі конкурс рукописів, який немає аналогів у світі, за словами відомого письменника Пауло Коельйо.

Наш вектор майбутнього – формування позитивного іміджу та культурної ідентичності України у міжнародному середовищі, пошук та підтримка нових імен, які збагачуватимуть літературно-культурний простір України і наповнюватимуть український ринок повнокровною конкурентноспроможною літературою, а кіно й театр якісними фільмами і п'єсами.

Організатори