Петро Радушинський — фотограф

Петро Онуфрійович Радушинський народився 28 червня 1952 року у місті Старокостянтинові Хмельницької області, п’ятою, наймолодшою дитиною в родині.

У рідному місті  в 1968 закінчив середню школу №1. У 1972 закінчив Новоселицький зооветеринарний технікум за спеціальністю «Ветеринарний фельдшер».

Працював у Пашковецькій дільничній ветеринарній лікарні. Змінив низку спеціальностей. З часом захоплення аматорською фотозйомкою, котре взяло початок від батька-фотографа Онуфрія Івановича, переросло у професію. З 1981 року  почав працювати фотографом у Старокостянтинівському комбінаті комунальних підприємств. А в жовтні 1986 у трудовій книзі з’явився запис «фотокореспондент Старокостянтинівської районної газети «Світло Жовтня»». Пропрацював у «районці» 18 років. Паралельно навчав дітей фотосправі у гуртку журналістики при Старокостянтинівській восьмирічній школі №3.

Неодноразово посідав призові місця у різноманітних фотоконкурсах різного рівня. Певний час працював фотокором газети Хмельницької міської ради «Проскурів». Член Національної Спілки журналістів України з 2003 року.

Фотороботами ілюстровано низку книг, збірників, буклетів, антологій, поетичні збірки доньки Оксани. Підготував низку персональних фотовиставок. Особливою віхою у творчості Петра Радушинськоо варто виокремити пейзажну фотографію.