Рушники долі — збірка творів переможців та учасників літературного конкурсу «Жінка в історії»

Рушники долі / Упоряд. Т. Череп-Пероганич, Ю. Пероганич, Є. Букет. – К. : ТекстOver; Веб-портал «Жінка– УКРАЇНКА», 2016. – 168 с.

До книги увійшли твори переможців та учасників конкурсу нарисів «Жінка в історії», завдяки яким Україна відкриє для себе багато цікавих жіночих постатей, забутих і маловідомих імен.

Редактор лауреат премії імені Павла Тичини Дмитро Головко

На обкладинці світлина фотохудожника Руслана Трача

Замість передмови

Ця книга особлива. Вона про тих жінок, які свої життя присвя- тили боротьбі за кращу долю України, відроджували, звеличували, прославляли рідну землю добрими справами в різних галузях осві- ти, мистецтва, літератури. Та й не тільки. Вона також про тих, хто за вироком долі, мав залишити рідний дім, і знайти пристанище на чужині, але ніколи не переставав свою тугу виливати в добрі спра- ви на благо Вітчизни, хто сьогодні працює, творить на благо рідної держави.

Невтомні, мудрі, талановиті жінки-українки. Як багато довелося їм пережити, як багато доводиться переживати нині, у нелегкий для України час.

Ми розстелимо перед читачем рушники жіночих доль, сподіваючись, що для багатьох вони стануть добрим прикладом для наслідування.

Автори, твори яких увійшли до цього збірника, – переможці та учасники конкурсу на кращу публікацію (нарис) «Жінка в історії», який засновано мистецьким веб-порталом «Жінка-УКРАЇНКА».

Серед відомих постатей, багато імен, які невідомі широкому загалу, але вони не менш значимі в історії нашої країни. І нам приємно, що сьогодні маємо можливість про цих людей розповісти.

Сподіваємося на вдячного читача. Хай цікаві знахідки, які ви знайдете на сторінках видання, будуть вам корисними.

Слава Україні!

Тетяна Череп–Пероганич

Читайте книгу за посиланням: Rushnyky-doli.pdf

ДолученняРозмір
Rushnyky-doli.pdf2.01 MБ